Avatar uživatele
sedmikráska

těhotenství

jaká je pravděpodobnost otěhotnění po odstranění jednoho vaječníku i vejcovodu,můj lékař mi tvrdí,že budu ovulovat každý měsíc normálně,že na to nemá vliv,zda má žena jeden,nebo oba vaječníky,že je to hormonální otázla a ostatní lékaři v nemocnici mi řekli,že jsem plodná na 50% a já strašně toužím po miminku.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lucimia, kokoťenko před 5117 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Každý měsíc byste měla normálně ovulovat, první lékař měl pravdu. Hypofýza produkuje nadále hormony a vždycky tak vynutí jeden folikul růst, jedno v jakém vaječníku. I když máte jen jeden, normálně bude produkovat vajíčka, i když jen on sám. Hormony to zařídí. Měla byste normálně otěhotnět. Hodně štěstí v plození. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Moje švagrová na tom byla podobně a možnost otěhotnění jí lékaři určili na maximálně dvě procenta,tak že nic.A výsledkem je v sedmačtyřiceti krásnej,zdravej chlapeček.Myslela si,že je v přechodu a ejhle.U vás jsou šance určitě veliké,ale nesmíte se na to tak upínat.Přijde to samo jako u většiny ženských ve vaší situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

těch 50% neznamená,že buď otehotníte nebo nikdy…znamená to jen, že to bude trvat jednou tak déle (statisticky. klidně můžete otěhotnět hned další cyklus:).

těch 50%-protože jeden vaječník bude produkovat vajíčka, ale to se nemá jak dostat do dělohy..takže teď bude možnost otěhotnět jen z toho druhého…což může trvat trošku déle…
pokud vám nevadí trošku (a možno žádné!) čekání navíc…tak se můžete jen těšit na miminko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj a neuvažovala jsi o vitamínech? Super je kyselina listová, ale nejen ta. Já jsem v těhu, i když jsem ho plánovala, brala ogestan. To je vynikající vitamín, obsahuje jen to, co tvé tělo a pak i mimi potřebuje.

Avatar uživatele
Derrynka

A ten ogestan má složení jaké? A kdy se bere? Jen při těhu?

Nový příspěvek