natalka.03

Muze se udelat tehotensky test 6. den po styku?

Dobry den, muze se udelat tehotensky test 6. den po styku? Planujem miminko a dnes rano sem zvracela a bolela me hlava, 2 dny mam bolest v podbrisku a je pravda ze mam kazdou hodku chute… Jsem fakt rozjedena… kazdou chvilicku bych neco snedla :D Je mozne, ze by to fakt byly priznaky tehotenstvi? Tak brzo? Prijde mi to divny

Odpovědi
Lamalam

Spolehlivý výsledek dostaneš první den po vynechání očekávané menstruace.

marci1

„Těhotenský test by se měl provádět asi týden po vynechání pravidelné menstruace. Hormon HCG je přítomen v krvi a v moči už dřív, jeho hodnota však může být nízká a výsledek testu nebude 100% jistý. Každopádně se vyplatí test po týdnu či 14 dnech zopakovat, protože výsledek příliš včasného provedení těhotenského testu nemusí být pravdivý.“ 🙂

Zdroj: http://tehotensky-test.com/

talka

fgh: pro jeden překlep (teď už opravem) hned tak příkré doporučení/od­souzení?!