Bramborek

Od kolika let si můžu koupit v lekarne nebo drogerii tehotenský test?

A co se muze stat kdyz si kouoi test clovek kteremu je 13 let? Mohou prodavacky zavolat treba policii nebo tak nejak? Jen z duvody ze jsem mlada?a kolik cca stoji?

Od kolika let v lekarne nebo drogerii prodavaji tehotensky testy?

Nejlepší odpověď
iceT

testy se dají koupit třeba i v Kauflandu,když to zamícháš s ostatním nákupem a na oči si dáš brýle,tak tě nikdo kontrolovat nebude,kondomy jsou taky volně dostupné.
V Kaufu kole 50 kč.

Další odpovědi
anonym

Policie nemá na benzin, ta nepřijede.

anonym

Těhotenský test se dá koupit i třeba v drogerce nebo v hypermarketech jako Tesco nebo Globus atd.
Samozřejmě ano. Prodej těhotenského testu není omezen věkem. Je jedno, jestli je Ti 10 let (a jdeš ho koupit sestře) nebo 90 (a jdeš ho koupit vnučce). Prodají Ti ho vždy.

gecco

Prodej těhotenského věku není nijak věkově omezenený – nikdo se tě nebude na věk ptát (leda z čiré zvědavosti)…
Ale počkej nejmíň tak dva – tři týdny od ´události´ – dřív nemá smysl test dělat.

ReHu

Nákup testu není věkově omezen.