pusinka50

Teď poslouchám na country rádiu Jiřího Wimmera a jeho úžasnou „báseň“ Ostrava. Na co zemřel, nevíte, poměrně mlád?

Nejlepší odpověď
gepik

Zemřel tragicky sražen autobusem, když pod vlivem alkoholu přelézal zábradlí na Vítězném náměstí v Praze-Dejvicích.

Zdroj: wiki

Další odpovědi
anonym

Pro doplnění: nar. 21.9.1943 a + 25.1.2001

briketka10

byl suupéér :O)
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=KYq­sYNWZdxc
tady ho máš na videu :O)

pusinka50

Díky, briketko, za ukázku, móóóc pěkné:-) škoda ho chlapáka pěknýho a sympatickýho:-(

pusinka50

Vida, nenapadlo mě to hledat na wiki. Je to smutné, takový konec, byl to skvělý herec a jistě i člověk. Ale jen ten, kdo někdy zažil nebo stále zažívá opravdové deprese, ví, jak velmi je těžké s nimi žít. Jak snadné je na ně „zapomenout“ při pití alkoholu, když léky nezabírají. I když to pomůže jen ten jeden den a pak je to ještě horší, je to stejně aspoň ten jeden den nad skleničkou všechno jednodušší a duše je lehčí. Nikdo nechce zemřít. Ale u takto postižených lidí je smrt jakýmsi vysvobozením od nepředstavitelných duševních muk.