pan X

team fortress 2 logo

Na jaké stránce si můžu udělat nápis podobný logu Team Fortress 2?

Odpovědi
pl4toon

Asi myslíte nějaký online grafický editor? Vím, že existují, ale neznám je. Takové věci si dělám doma v PC v CorelDRAW (profi grafický editor, není zadarmo). Samozřejmě je více kvalitních editorů, zmíním např. Adobe Photoshop (také není zadarmo), nebo Gimp (zcela zdarma).
Stačí si stáhnout font http://www.da­font.com/chris­py.font?nb_ppp=50&­af=on&text=TE­AM+FORTRESS+2 a tvořit.

mrNikelou

pl4toon má pravdu existují online editory ale myslím že jsou na wow diablo atd. ale na tf2 asi neexistuje

pro pl4toon: já mám photoshop cs6 a je good :D