Avatar uživatele
anonym

Tankujete u benzínky ONO?A jak jste s ní spokojeni?

Já na ni tankuju již několikátý rok a zatím jsem nepozoroval nějakou změnu v jízdních vlastnostech auta.Jsou řidiči, kteří mě od toho odrazují, ale když vidím denně ty fronty u stojanů, tak tam asi nemohou mít špatný benzín.A tankují tam i hodně drahá auta.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bobmarley před 4656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Já tankuju prakticky jen tam, na seznamu nekvalitních pump jsem tu svojí nenašel, takže jsem v klidu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tank Ono je expandující firma, která začínala v Plzni s jednou pumpou !! Jednoho z jejích majitelů osobně znám.
Nízké ceny drží jenom díky tomu, že se spokojí s nižší marží.
Myslíte si, že takto expandující firma by si úmyslně chtěla pošramotit reputaci záměrným snižováním PHM ?? Pokud se to stane je to totiž na odpis firmy ?
Tank Ono prodává benzín jako každá jina pumpa ( až na pár specielních druhů značkových pump). Problém je v tom, že dovezené palivo není vždy podle normy a dodavatel se s tím ani netají. Zcela otevřeně to udává v dokladech.
Majitel pumpy pak moc možností nemá ! Ale pokud se na to přijde odnese to ten co prodával a ne ten co to dovezl či vyrobil.

Osobně jsem nabral benzín po kterém mně auto špatně jelo i u öMW.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Myslím, že nemusíte mít strach. Taky když jedu okolo tak tam tankuji.
Sice byly na seznamu, kde zjistili nedostatky, ale to se týkalo nafty, benzín byl v pořádku.
U nafty šlo pouze o nižší bod vzplanutí, což vzniká při nedostatečném vypláchnutí cisterny, která naftu dovezla a předtím vezla benzín.
Toto nemá benzínka šanci ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbynekplzen

Tankoval jsem tam 7 let , než jsem tam odrovnal motor , jednoho dne se to stalo a v nádrži jsem měl místo benzínu něco černého , problém se vyřešil ale i po opravě už auto nejelo co dřív , dřív jsem tankoval jen tam , ted ani benzin do sekačky to je moje zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Tankuji tam už hodně dlouho. Žádný problém jsem nezaznamenal. Pravidelně tam potkávám i řidiče s lepšími vozy než je moje Felicie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobmarley

V Trutnově stojí hned vedle Shellky která má minimálně o 2kč všechno dražší :) Takže u ona věčně narváno, u shellky prázdno :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uznevim8

Osobně si myslím,že je lepší pumpy střídat. I když.. onehdá jsem slyšela názor, že je prý úplně jedno kde člověk tankuje, a že třeba Natural95 je všude stejný, jedno jestli Shellka nebo ONO. Hmm.. a teď babo raď.
Nicméně z vlastní zkušenosti můžu potvrdit že to je, aspoň u mě, jak kdy. Někdy jede auto jako blázen a jindy po natankování u stejný benzínky netáhne a netáhne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro Bobmarley
Tak to jsme skoro sousedé.Já jsem od Úpice a denně jezdím do Trutnova do práce a jezdím tankovat výhradně na ONO.Jezdím tam od té doby co ji otevřeli a zatím jsem nikdy nezaznamenal nějaké výkyvy v jízdních vlastnostech auta.V Úpici benzínky jsou o jednu až dvě koruny dražší.

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek