Tankujete u benzínky ONO?A jak jste s ní spokojeni?

Já na ni tankuju již několikátý rok a zatím jsem nepozoroval nějakou změnu v jízdních vlastnostech auta.Jsou řidiči, kteří mě od toho odrazují, ale když vidím denně ty fronty u stojanů, tak tam asi nemohou mít špatný benzín.A tankují tam i hodně drahá auta.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já tankuju prakticky jen tam, na seznamu nekvalitních pump jsem tu svojí nenašel, takže jsem v klidu.

Další odpovědi
mosoj

Tank Ono je expandující firma, která začínala v Plzni s jednou pumpou !! Jednoho z jejích majitelů osobně znám.
Nízké ceny drží jenom díky tomu, že se spokojí s nižší marží.
Myslíte si, že takto expandující firma by si úmyslně chtěla pošramotit reputaci záměrným snižováním PHM ?? Pokud se to stane je to totiž na odpis firmy ?
Tank Ono prodává benzín jako každá jina pumpa ( až na pár specielních druhů značkových pump). Problém je v tom, že dovezené palivo není vždy podle normy a dodavatel se s tím ani netají. Zcela otevřeně to udává v dokladech.
Majitel pumpy pak moc možností nemá ! Ale pokud se na to přijde odnese to ten co prodával a ne ten co to dovezl či vyrobil.

Osobně jsem nabral benzín po kterém mně auto špatně jelo i u öMW.

Hykam

Myslím, že nemusíte mít strach. Taky když jedu okolo tak tam tankuji.
Sice byly na seznamu, kde zjistili nedostatky, ale to se týkalo nafty, benzín byl v pořádku.
U nafty šlo pouze o nižší bod vzplanutí, což vzniká při nedostatečném vypláchnutí cisterny, která naftu dovezla a předtím vezla benzín.
Toto nemá benzínka šanci ovlivnit.

zbynekplzen

Tankoval jsem tam 7 let , než jsem tam odrovnal motor , jednoho dne se to stalo a v nádrži jsem měl místo benzínu něco černého , problém se vyřešil ale i po opravě už auto nejelo co dřív , dřív jsem tankoval jen tam , ted ani benzin do sekačky to je moje zkušenost

ARIS

Tankuji tam už hodně dlouho. Žádný problém jsem nezaznamenal. Pravidelně tam potkávám i řidiče s lepšími vozy než je moje Felicie.

Bobmarley

V Trutnově stojí hned vedle Shellky která má minimálně o 2kč všechno dražší :) Takže u ona věčně narváno, u shellky prázdno :)

uznevim8

Osobně si myslím,že je lepší pumpy střídat. I když.. onehdá jsem slyšela názor, že je prý úplně jedno kde člověk tankuje, a že třeba Natural95 je všude stejný, jedno jestli Shellka nebo ONO. Hmm.. a teď babo raď.
Nicméně z vlastní zkušenosti můžu potvrdit že to je, aspoň u mě, jak kdy. Někdy jede auto jako blázen a jindy po natankování u stejný benzínky netáhne a netáhne.

anonym

pro Bobmarley
Tak to jsme skoro sousedé.Já jsem od Úpice a denně jezdím do Trutnova do práce a jezdím tankovat výhradně na ONO.Jezdím tam od té doby co ji otevřeli a zatím jsem nikdy nezaznamenal nějaké výkyvy v jízdních vlastnostech auta.V Úpici benzínky jsou o jednu až dvě koruny dražší.