Roman71

Tamagoči je zpátky.. vrací se vám nostalgické vzpomínky?

Vrací se vlna virtuálních zvířátek.
Když si vzpomenu na to, jak moc děcka plakala, když jim „zemřelo“ ono zvířátko, šli byste do toho znovu? Koupili byste svým ratolestem tuto technologickou „novinku“?

http://www.zet­.cz/tema/dalsi-technologicka-nostalgie-tamagoci-je-zpet-12647

Nejlepší odpověď
Drap

No, raději ne..

Koupil jsem to ratolestem už jednou, asi před 25 léty. Netuším, zda by si s tím znovu hráli. Pokud budou chtít, ať si koupí sami. Mají větší příjmy než já.

Další odpovědi
briketka10

No, raději ne..

Nikdy jsem si s tou kravinou nehrála.
Jiná děcka ano, když jim umřelo.
Brečela, jako, kdyby to byl živý pes.

Nechápala jsem to..

Abych se poopravila. Děti byly tou
hračkou úplně posedlé. Jakmile ji
nenakrmily. Křičely na celý autobus
„Já to nestihla“ a lidi se otáčeli.