rrihamirek1

Takze vlada sebrala ze zdravotnictvi 14 miliard korun. Co na to rikate? Ted se jen modlit, abychom neonemocneli…

Ukrajincum a madarskym romum vse zdarma, ale na ceske obcany vlada kasle.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wQnzvVtyB­t4

Nejlepší odpověď
Ametyst

Politici předstírají, že peníze rostou na stromech, žádný problém. Takhle blbě by nehospodařil ani žádný živnostník. Jenomže politici mají nulovou zodpovědnost, a to je potíž. Měla by pro ně platit aspoň presumpce viny.

Další odpovědi
Drap

Neříkám nic. Co na to může běžný občan říkat. Pouze to, že ať chce, nebo nechce, stejně to zaplatí všechno on. Pokud to nestihne, tak budou platit děti a vnuci.

da ny

Zatím, jen nafouknutá bublina. Háček , vějička, ro „horké hlavy“.
Konzultováno s VZP (státní pojištěnci), která má rezervy a situaci zvládne. Na platbách za výkony, účtované zdravotnickým zařízením, se nemění. Naopak, od ledna se navýšily.
Zda s tím zdravotnická zařízení vyjdou (energie, pohonné hoty, hlavně v nemocnicích), je věc jiná. Stejně chybí lékaři a sestry, může se snížit jejich počet. Hlavně z personálních, než finančních důvodů. FN podpoří stát vždy (jsou jeho). Budeme mít skvělou péči tam. Přístrojovým vybyvením jim okresní a krajské nemocnice nesahajé po kolena.
Souvislost s obavou: „Ted se jen modlit, abychom neonemocneli..“, je pro ty horké hlavy, jako voda na jejich mlýn ;D Ostatní ZP budou mít také nějaké „přebytky“ v rezervě, nebo padnou, sloučí se aj. Pojištěnce bez příjmů, převezme opět VZP, jako už několikrát.