Kelt

Taky znáte lidi, kteří vidí a slyší, co potřebují?

Protože si volno určuji měsíc předem, jsem odkázán na pár dní, kdy musím všechno zvládnout. V šibeničním termínu se mi podařilo sehnat lidi, kteří dali omítku na chodbu a namalovali to, aby mohli přijet další příbuzní a místo nás tady přes víkend spalo. Já byl nucen spát mimo své lože na zemi, navíc po náročném pracovním týdnu. Takže se to projevilo na mém slovníku. Ale celou neděli mi to manželka připomíná, že jsem sprostý a pod. A ona byla týden doma. Tohle asi baby nepochopí? Nebo ano? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

To že jsi unavený, neni důvodem ki tomu aby tvé vyjadřování bylo vulgární. Myslím že zde opět nezáleží na pohlaví, ale na tom kdo co vítá a upřednostňuje.

Další odpovědi
Hufnágl

Raději použít sprosté slova než pořádnou po čuni.

iceT

Já bych to třeba chápala, já s tím problém nemám. Můj chlap je taky nepříjemný, když je hladový nebo unavený.

Zvidatel

iceT a co takové baby, když jsou hladové. To nechceš. Ty teprv dokážou být agresivní.

iceT

Tak to jsem asi výjimka.