Taky zažíváte pocit, že se vám nedaří a nic nebaví?

Myslím dlouhodobě, ne krátkodobě. Krátké sekvence má asi většinou každý z nás, ale myslím dlouhodobě. Kdy je člověk furt v jednom zmraženým bodě.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nezažívám. Když se zrovna nedaří, snažím se to všemožně zvrátit a zatím to vždy vyšlo. Jen se zdravím to jde většinou dost obtížně.

Další odpovědi
led

Dlhodobo myslím pozitívne a negatívny „pocit, když se vám nedaří a nic nebaví“ len ultrakrátkodobo. Jasná myseľ je základom úsmevu života.

Altair-AC

Já mám spíše pocit,že působím někdy nechtěně negativně.Odpovím na otázku někoho buď zle a negativně nebo hloupě a negativně …Nevím jak se toho zbavit …Divný to pud

ivzez

Co je to dlouhodobě?
Já takový pocit mám už přes dva týdny…

marci1

Ne. Zažívám pocit, že se mi daří a baví mě téměř vše, hlavně žít!:-))

dubraro

Takový pocit mám většinu života.