david22

Taky vám vadí,že u některých internetových prodejců,např www.alza.cz je uváděna cena bez DPH jako hlavní, tučným písmem?

A pod tím je malým písmem cena včetně DPH…?

Mě to desorientuje ☹

Nejlepší odpověď
www

Ne, nevadí. Jsem už zvyklý na tyto i podobné praktiky, protože nakupuji přes net již dlouho.

Další odpovědi
anonym

Dříve jsem jezdívala často nakupovat do Makra. Štvalo mne to a občas byla cena s DPH napsaná takovým bleším písmem, že to nešlo skutečně ani pořádně přečíst. Vidím dobře, ale tohle byl ukázkový případ toho, co má zákazník skutečně „nevidět“.
Je to odbchodní strategie, ale není vůči zákazníkům férová.

Drap

Nejenom na internetu, ale i u jiných výrobců. Je to běžně používaný tah prodejců, aby vzbudili zdání že cena je nízká. Bohužel, všichni se s tím musíme vyrovnávat.

Lucijej

No to víš, první dojem často klame ;o)

Ella

vadí mi to a dost… začínám s tímto způsobem prodeje nebo spíš snahy upoutat ztrácet trpělivost…

hanulka11

prostě si zvykni ,že pro tebe je ta cena menším písmem