Shade

Taky vám přijde, že jsou obézní lidé těmi nejmilejšími lidmi?

Možná je to náhoda, ale pupkatí kamarádi mi vždycky přišli přátelštější :D

Nejlepší odpověď
Drap

To jke známá věc že obezní lidé jsou přátelštější. Je to z toho, že jsou v pohodě.

Další odpovědi
anonym

Asi jak kteří, znám i obézní nerváky, to se asi nedá takhle tvrdit

Agneta

Já jsem si vždycky myslela, že při obézním personálu v restauraci to musí znamenat, že to u nich chutná…těžko vyvracet:DDD

Roxana

Naopak znám tlusté lidi, kteří jsou vystresovaní a z toho ještě víc jí, respektive se cpou, pak trpí mindráky, bojí se jít i do plavek, a nepřijdou mi v pohodě ani nijak zvlášť spokojení..

Vanda6

Ano, samozřejmě, obézni lidé jsou nejlepší :3