Hykam

Taky máte pocit, že nám admini odpojili Odpovedi.cz, aby jsme měli čas políbit drahé polovičky pod rozkvetlou třešní?:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

jestli oni nešli do prvomájového pochodu,,, 😁

Další odpovědi
hanulka11

No byl přeci svátek a to se nedělá, tak nám dali volno…a copak se změnilo ???:D:D

bolak

Tak přece…a já už se lek, jako vždycky když se mi nenačte nějaká stránka, první co mě napadlo: ""ájéééé, už zase BAN" :))

PS: Drape, cos ďál celej den? :) (ty musíš mit totálně vodrovnanou ef pětku)