karel 1

taky jste vyhráli 25milionů?

dostal jsem email na mou adresu,že jsem byl počítačem vylosován firmou Xahoo nebo tak nějak a dalším společností a jsem mezi 6-ti lidmi co mají nárok na 500 000 GBS to děla asi těch 25 melounů.Možná,že je to konečně za ten los co jsem si kdysi v v UK koupil,kdo ví.co když ale opravdu mě něco čeká zvláště co jsem nedávno měl převzít jinou výhru v Česku a vůbec jsem na to nereagoval ačkoliv jak jsem později zjistil vybral si to někdo jiný.Tedy fantastické je to dosti ale co riskuji když se o to přihlásím.Konto nemám a mam dat jen jméno věk povolání pohlaví a číslo telefonu.tedy dost malo na to aby ze mě udělali bílého koně kdyby v tom byl nějaký zlý záměr.Přesto a právě proto se ptám ale jen těch kteří mají stejnou zkušenost(nechci rady od těch profesionalních radílku,kteří všemu rozumí)jak mam postupovat a čeho se vyvarovat.Pakliže to bude k něčemu dobré provize vas nemine.

Nejlepší odpověď
Elk

Okamžitě bych si zkontroloval PC dobrým antivirem, takové emaily bývají většinou zdrojem trojanů, nebo něčeho podobného.
Pokuď Vám to ale skutečně vyjde, tak Vám to přeju, i když pravděpodobnost je prachmizerná.