Kamionacka09

Taky by se vam vic odpovedi libili kdyby se tu dali pokladat i odvazne otazky a nikdo by nic nemazal?

Doplňuji:
Pro MK44: Ano myslela sem prave vice sexualnich otazek,ty se totis dost rychle mazou.A pritom ta kategorie Sex tu je ale sexualni otazka tu vydrzi tak 5min-vim to z vlastni zkusenosti.

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne. Víc by se mi líbilo, kdyby se Odpovědi vrátily k řešení odborných, věcných a smysluplných problémů, kde bychom se mohli vzájemně dovědět něco nového a zajímavého. Byl bych pro to, aby stránky byly sledovány moderátory jako jiná odborná fóra, nesmyslné otázky mazány nebo označovány jako spam. Zdá se, že jakési samomoderování pomocí zlatých a stříbrných dobře nefunguje.

Další odpovědi
Alesh

Já s tím problém nemám, ale chodí sem i děti, takže … no i když, když to nenajdou tady, najdou to jinde, že? 😉

Sůwa

Souhlasím s názorem >hlada<, kterého si pro jeho odpovědi velmi vážím. Ale ruku na srdce – je tu skutečně dost takových, kteří by dokázali na odborné dotazy kvalifikovaně odpovídat? Zatím největší návštěvnost mají dotazy povšechné, nijak moc pro ostatní přínosné a když se občas objeví dotaz složitější, je buď odpověď nepřesná, nejasná, často i chybná a nebo je odkaz na vyhledávač případně na jiné webové stránky. Po své zkušenosti za 3/4 roku taky hledám ( a nacházím ) jinde.
Doplňuji:
Já neměla na mysli otázky týkající se sexu.

MK44

Existují zde rubriky jako „náboženství“, „sex“, jen pro politiku jsou asi nejpřípadnější „aktuality“. Nevidím důvod, proč je distinguovaným způsobem nevyužívat (tzn. i s ohledem na fakt zmíněný uživatelem Alesh). Ale můžete doplnit, které kategorie a obory dotazů považujete za oblast „odvážných otázek“ (popřípadě, které byly smazány).

Ar

Otázkou je co člověk považuje za odvážné otázky. Pro někoho je odvážné o sexu vůbec mluvit a je to tabu i u něj doma a pro druhého není problém komukoli popisovat svůj sexuální život do podrobných detailů. Obojí není ideální.
Jestliže někdo přijde na poradnu s nějakým problémem při sexu (bolest, erekce, nezájem partnera atd.) normálně se slušnou formou zeptá, já v tom problém nevidím. Když, ale někdo „flákne“ dotaz „Hele vole jak často šu….. „ tak je to jasně na smáznutí.
Zářný příklad dala sama tazatelka
Otázka „Mate radsi zeny vyholene nebo prirodni“ mě přijde celkem normální.
Druhá otázka „Da se nekde sehnat mrdaci stroj? Nebo kde ho vyzkouset?“ je dle mého mínění na smáznutí.

Radek123

Bylo by to na 100% lepší. Spoustu lidí si zde položí otázku, která je během chvíle smazána. Jedná se pouze o lidské tělo a na této komunikaci není nic špatného. Tato kategorie je přístupná osobám od 18 let, ale když si to mladší osoba odklikne, tak s tím stejně nikdo nic neudělá, protože tyto věci si mohou najít i jinde ;)

blesk26

Kategorie sex myslím není vidět na HP, tak tam můžeš pokládat jak odvážné otázky chceš, nikdo by to mazat neměl, pokud to je ve správné kategorii, tak by to vadit nemělo.

anonym

http://www.zpo­vednice.cz/
Zde můžeš sexuální tématiku řešit bez problémů!

Sůwa

Nemyslím, že by bylo vhodné tu řešit víc otázek ze sexuální oblasti. Jednak je to snadno zneužitelné a taky sem chodí dost dětí, které na to mají ještě času dost.

anonym

Souhlasím s Vámi. Nejvíc mi vadily provokativní dotazy yukí a spol. na otázky týkající se dospívání. Na děti by měl být brán ohled. Ostatně jsou servery zaměřené výlučně na sex, takže tam je na podobné dotazy určitě dost prostoru.