BIGFOOT

Také vám vadí doučasné bláznivé počasí?

Není to snad tím, že vládě v tomto státě vládne Nečas? BIGFOOT

Nejlepší odpověď
quentos

ftipné ;{)> ale já si nestěžuju… lepší než ta vedra na padnutí z minulých dnů

Další odpovědi
anonym

trosku teplo by byt mohlo aspon na koupani,nejsem zrovna otuzilec,na leto se tesim tak mi vadi kdyz proprsi,ale jak uz to chodi s pocasim ani s politiky nic nenadelame

panenka

Ano vadí jednou se musím oblékat tak pak zase jinak ale neuděláme s tím nic přírodě neporučíme jak si přejeme aby bylo.

Jahoda

U nás přes den moc sluníčko nesvítí. Byla bych radši, kdyby byly zase ty vedra. Miluju je. 😛

PostApMan

Asi tak jako Jahoda, celou zimu jsem se na ty vedra těšil (bazén, chlazené pivo, noční grilovaní apod.) a teď místo toho dostanu tohle ? A dost asi si za tím ředitelem počasí dojdu!

led

nevadí. aspoň vždy má niekto radosť.

dagry

Myslím si, že v tomto případě výraz dočasný, není na místě, protože takové crazzy počasí už asi teď bude bývat pořád. Pokud se budou dít ty hrůzné ekologické katastrofy, tak asi nemůžeme nic lepšího očekávat.