Avatar uživatele
nyjono

Také vám někdy připadá, že odpovídat tady je jako házení perel sviním?

Když vidím, jak si tazatel váží odpovědí, bývá mi někdy z toho smutno.
Asi si dám něco na rozveselení 😁

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? autacek, da ny, aliendrone před 1087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Až tak bych to nebral. Je tu sice dost uživatelů, kteří neodpovídají na otázku nebo nemají smysl pro humor, ale co už? To jsem ale psal o zadavatelích otázky. Odpovídající holt musí počítat i s tím, že ačkoliv podá kvalitní odpověď, ocenění se nedočká. Mnohdy se jí dočkají spíše oblíbenci, i když jejich odpověď je špatná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Nevím. Nezdá se mi třeba adekvátní odpovídat někomu, kdo sotva stvoří holou větu,a je patrné, že nečte, půlstránkovou citací z Wikipedie. Padni komu padni. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

No ale s odstupem času (přibývající věk) se také často ukáže, že je vlastně dobré sviním perly házet. Ty jich totiž vesměs nijak nezneužijí ve svůj prospěch a házejícího neprospěch. Totiž svině perly jak známo ignorují. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Na druhou stranu může být i VESELO. Jde jen o přístup. Některé otázky stojí za odpověď, jiné pobaví (a odpověď si přímo vynucují) nebo je s uživatelem/kou alespoň legrace. V podstatě mi vadí jen dobytek jako FlAsh7, který se pořád ptá a NIKOMU NIKDY nedá palec za snahu (jako kdyby ho to něco stálo), když už se někdo namáhá s psaním odpovědi. Prostě nesnáším parazity, no. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosmas2025

U nás v roce 2025 se říká „je to jako házet bitcoiny bezdomovcům“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jeden z problémů zde, je úroveň některých tazatelů. Je těžké pochopit, že dotazy, které pokládají, nejsou od dítěte, ale od dospělého člověka. Nebo jsou to takové nesmysly, že na to ani nelze normálně odpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reganois

Nevím, za svini se nepovažuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Malvína

aliendrone – Fakt. Teď jsem se dívala s on opravdu není schopný dát palec. Ani jeden. Fuj…

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek