ludvik.novak

Také už vám ten uměle pěstovaný kult osobnosti hadrfouse z Hradu leze na nervy?

Když chceš šetřit, začni u sebe, Pávku https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/petr-pavel-prezident-konsolidacni-balicek-vlada-penize-petr-fiala-zbynek-stanjura-finance.A230926_221­755_domaci_mgn

Nejlepší odpověď
da ny

Proč by mělo?
Už dávno nedělám nic moc, abych si zbytečně ničila zdraví a podléhala zbytečnému stresu.
Dalo se přece tušit, jaký pan prezident t bude (zatím nepřekvapil, nezklamal :/) 😉.

Další odpovědi
paul1

Já tam nic nevidím,. A proč ten pohrdlivý tón? Takového prezidenta tato země podle mne už dlouho neměla. Díky za něho.

orwell

Ani ne. Když si tak zavzpomínám, vybaví se mi obrázek Antonína Zápotockého, visícího na zdi ve škole, kterou jsem navštěvoval jako dítko nešetrně vytržené z předškolního života. Tak si spočítej, kolik takových kultů a kultíků jsem za ta léta viděl a všechny jsem přežil. Viděl jsem sochy stavět a potom sundávat a stavět jiné… Psát na ně oslavné básně a za nějakou dobu je proklínat. Pojmenovávat po nich ulice, náměstí a následně je přejmenovávat a tisknout nové mapy. Chlapci si užijí pár let slávy a pak zmizí v propadlišti dějin. V podstatě jsou to figurky na šachovnici, se kterými tahá někdo jiný. Je třeba se smířit s tím, že slibují i neplní, občas lžou jako když tiskne, … Prostě se řídí radami jistého pana Machiavelliho, vyřčené již před mnoha a mnoha lety. Kdybych si měl kvůli každému z nich ničit nervy, měl bych je už na cucky. Ne, že by mně bylo všechno jedno, ale nasírám se přiměřeně a tobě radím totéž.

zjentek

Někdy se člověk narodí aby celý svůj život sloužil dobré věci, to je marné. A tito se budou rodit nezávisle na jakýchkoli režimech (což já teda nechápu jak je to vůbec možný- možná chyba je jak maminky pořád někam jezdí s těmi kočárky taťuldové vůbec neví kam jsou příliš pracovití netrápí je jak roste jejich hardfous a do čeho). Děkuju.

Dochy

Co má být na tom videu tak hrozného? Nedokoukal jsem to celé ale nic hrozného tam nevidím.