Avatar uživatele
ludvik.novak

Také už vám ten uměle pěstovaný kult osobnosti hadrfouse z Hradu leze na nervy?

Když chceš šetřit, začni u sebe, Pávku https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/petr-pavel-prezident-konsolidacni-balicek-vlada-penize-petr-fiala-zbynek-stanjura-finance.A230926_221­755_domaci_mgn

Zajímavá 0 před 236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Proč by mělo?
Už dávno nedělám nic moc, abych si zbytečně ničila zdraví a podléhala zbytečnému stresu.
Dalo se přece tušit, jaký pan prezident t bude (zatím nepřekvapil, nezklamal :/) 😉.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Já tam nic nevidím,. A proč ten pohrdlivý tón? Takového prezidenta tato země podle mne už dlouho neměla. Díky za něho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Ani ne. Když si tak zavzpomínám, vybaví se mi obrázek Antonína Zápotockého, visícího na zdi ve škole, kterou jsem navštěvoval jako dítko nešetrně vytržené z předškolního života. Tak si spočítej, kolik takových kultů a kultíků jsem za ta léta viděl a všechny jsem přežil. Viděl jsem sochy stavět a potom sundávat a stavět jiné… Psát na ně oslavné básně a za nějakou dobu je proklínat. Pojmenovávat po nich ulice, náměstí a následně je přejmenovávat a tisknout nové mapy. Chlapci si užijí pár let slávy a pak zmizí v propadlišti dějin. V podstatě jsou to figurky na šachovnici, se kterými tahá někdo jiný. Je třeba se smířit s tím, že slibují i neplní, občas lžou jako když tiskne, … Prostě se řídí radami jistého pana Machiavelliho, vyřčené již před mnoha a mnoha lety. Kdybych si měl kvůli každému z nich ničit nervy, měl bych je už na cucky. Ne, že by mně bylo všechno jedno, ale nasírám se přiměřeně a tobě radím totéž.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Někdy se člověk narodí aby celý svůj život sloužil dobré věci, to je marné. A tito se budou rodit nezávisle na jakýchkoli režimech (což já teda nechápu jak je to vůbec možný- možná chyba je jak maminky pořád někam jezdí s těmi kočárky taťuldové vůbec neví kam jsou příliš pracovití netrápí je jak roste jejich hardfous a do čeho). Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Co má být na tom videu tak hrozného? Nedokoukal jsem to celé ale nic hrozného tam nevidím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek