jirka F

Také už se musíte po zprávách o tom že se někde válčí přitulit k pejskovi nebo kočičce?

Máte z toho prostě už depku(úzkosti).

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Co si pamatuji, tak se stále někde válčí. A jsem na tomto světě už dost dlouho.

Další odpovědi
elkon

Ne, nevím co je depka, jsem vždy nad věcí. Nemá smysl se babrat ve věcech, které se mě, nebo mé rodiny netýkají. Nikam to nevede.

Rocker

K naším psím holkám se tulíme stále,bez ohledu na zprávy či války.

cappuccino

Jirko, na to mame ovladac, ze kdyz se nam neco nelibi, prepneme na jiny kanal.
Je dobre, se informovat, ale kdyz z toho mame depku, je treba se soustredit na neco jineho.
Ty ten svet stejne nezmenis!!

Savier

Ne. Už jsem velký chlap.

zjentek

Elkone a víš že také i proto a zejména proto války existují? Aby se nevědomých osobně dotkly a ti tak již navždy pochopili? Je mně z tebe smutno. Kvůli sobě a ostatním probuzeným (k hlubšímu uvědomění).

jirka F

Savier: I na velké chlapy může přijít depka.🤨