FilosofovaEm

Také si vaše rodina myslí, že jste vědma?

V lednici je vše, co potřebuji k přípravě jídla; vezmu pomazánkové máslo – je prázdné, k přípravě salsy popadnu hořčici – prázdný kelímek, ve špajzu byla buchta ke snídani?, musela by mít rohy! Všechno sežrali a nechali tam jen atrapy, protože si myslí, že jsem vědma a dokoupím zásoby pomocí telepatie.

Nejlepší odpověď
Arni

Milé dámy. Není umění uvařit z kila svíčkové a zeleniny a dalších surovin. Umění je uvařit tzv. z ničeho.
Jestli můžu poradit – pssst, nepráskněte to na mě nebo mě chlapi utlučou. Prostě jim párkrát naservírujte prázdnou piklsu od másla, k tomu sváteční příbor po babičce ať si mají čím namazat tu pikslu prázdným kelímkem od hořčice a zakousnout si k tomu (aby to bylo sytější) např. obal od „sežrané“ bábovky. Myslím že když to uděláte dvakrát, po třetí sami tu lednici naplní …
:)

Další odpovědi
anonym

jo to znám a nejlepší je že na to příjdete až ve chvíli kdy jdete chystat třeba večeři a ono není z čeho,a všichni se diví jakto?marně dávám lístky na ledničku at se na ně píše co dojde a dá se to pak dokoupit

hanulka11

To není jen u vás, jelikož jsem to už vzdala, manžel hned píše co dojde/resp. co on dodělá/ pak vezme papírek nakoupí a zase jedeme dál......