Avatar uživatele
FilosofovaEm

Také si vaše rodina myslí, že jste vědma?

V lednici je vše, co potřebuji k přípravě jídla; vezmu pomazánkové máslo – je prázdné, k přípravě salsy popadnu hořčici – prázdný kelímek, ve špajzu byla buchta ke snídani?, musela by mít rohy! Všechno sežrali a nechali tam jen atrapy, protože si myslí, že jsem vědma a dokoupím zásoby pomocí telepatie.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11 před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arni

Milé dámy. Není umění uvařit z kila svíčkové a zeleniny a dalších surovin. Umění je uvařit tzv. z ničeho.
Jestli můžu poradit – pssst, nepráskněte to na mě nebo mě chlapi utlučou. Prostě jim párkrát naservírujte prázdnou piklsu od másla, k tomu sváteční příbor po babičce ať si mají čím namazat tu pikslu prázdným kelímkem od hořčice a zakousnout si k tomu (aby to bylo sytější) např. obal od „sežrané“ bábovky. Myslím že když to uděláte dvakrát, po třetí sami tu lednici naplní …
:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jo to znám a nejlepší je že na to příjdete až ve chvíli kdy jdete chystat třeba večeři a ono není z čeho,a všichni se diví jakto?marně dávám lístky na ledničku at se na ně píše co dojde a dá se to pak dokoupit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To není jen u vás, jelikož jsem to už vzdala, manžel hned píše co dojde/resp. co on dodělá/ pak vezme papírek nakoupí a zase jedeme dál......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby