BEAES

Také se vám to stalo při anestezii??

Anestezie neboli umrtvení nese řadu rizik, mezi ta příjemnější patří erotické sny. Podle novozélandského kolegia předních anesteziologů má živé sexuální snění při celkové anestezii až 50 procent lidí.
Já neměla žádné sny.

Nejlepší odpověď
anonym

já taky doufám že né,že jsem úplně normálně spala a ani nechrápala

Další odpovědi
anonym

Dobrý večer, to si děláte legraci! To mě budou muset operovat v živém stavu. Koupím si v kantýně flašku rumu abych měl klid i při technické operaci. Jsem znepokojen touhle studií.

martina1

Tohle nikdy nezažiju,protože mám panickou hrůzu z celkové anestezie,že jsem ji už třikrát odmítla a nechala si píchnout spinál.Dokud to pujde,tak uspat se nenechám,ikdyž by sny mohly být zajímavé.

dagry

Tak já při poslední anestezii jsem byla na aukci a přihazovala jsem. Do toho mě zrovna už probouzeli a já si vzpomínám jak jsem těm sestrám říkala, že mě vzbudily a že já teď nevím jestli jsem tu aukci vyhrála. A ony chuděry na mě hleděly a nevěděly asi o čem „točím“. Takže žádná erotika tam nebyla.

Michal

Nedávno mě operovali v celkové anestezii.Nic se mi nezdálo,vzbudil jsem se až na pokoji.

lorja

Já si při celkovém uspání na žádný sen nevzpomínám.Jedině na děsnou zimnici,kterou jsem měla po probuzení.