Avatar uživatele
BEAES

Také se vám to stalo při anestezii??

Anestezie neboli umrtvení nese řadu rizik, mezi ta příjemnější patří erotické sny. Podle novozélandského kolegia předních anesteziologů má živé sexuální snění při celkové anestezii až 50 procent lidí.
Já neměla žádné sny.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, quentos, anonym před 4971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já taky doufám že né,že jsem úplně normálně spala a ani nechrápala

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dobrý večer, to si děláte legraci! To mě budou muset operovat v živém stavu. Koupím si v kantýně flašku rumu abych měl klid i při technické operaci. Jsem znepokojen touhle studií.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Tohle nikdy nezažiju,protože mám panickou hrůzu z celkové anestezie,že jsem ji už třikrát odmítla a nechala si píchnout spinál.Dokud to pujde,tak uspat se nenechám,ikdyž by sny mohly být zajímavé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já při poslední anestezii jsem byla na aukci a přihazovala jsem. Do toho mě zrovna už probouzeli a já si vzpomínám jak jsem těm sestrám říkala, že mě vzbudily a že já teď nevím jestli jsem tu aukci vyhrála. A ony chuděry na mě hleděly a nevěděly asi o čem „točím“. Takže žádná erotika tam nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nedávno mě operovali v celkové anestezii.Nic se mi nezdálo,vzbudil jsem se až na pokoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já si při celkovém uspání na žádný sen nevzpomínám.Jedině na děsnou zimnici,kterou jsem měla po probuzení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek