hanulka11

Také se vám stalo, že fotografie,které jste použili na netu nacházíte mezi obrázky na googlu?

Je to legální? Že někdo zveřejní fotografie bez mého souhlasu?
Jen dodám, že nebyly určeny k propagaci.

Nejlepší odpověď
kocickaaa

nestalo se mi to. ale když je jednou dáte na internet tak už jsou v éteru a vidí je nespočet lidí. nejlepší je je tam nedávat vubec.

Další odpovědi
anonym

Toto je přesně účel internetového vyhledávače
Vyhledává obsah, který někdo publikoval na internetu …

… kdyby neuměl vyhledat relevantní text a multimediální obsah, pak by to příliš dobrý vyhledávač pochopitelně nebyl.

Pokud nechcete aby vaše fotografie byly takto dohledatelné, můžete je v rámci služby, kterou jejich publikování používáte sktýt (učinit priváními, omezit přístup na konkrétní osoby nebo zcela zamezit přístupu pod ochranou heslem), eventuálně můžete nechat obsah volně dostupný a vyhledávačům zakázat indexování obsahu pomoci souboru robots.txt , více zde http://www.jak­psatweb.cz/ro­bots-txt.html

Nika

Tak to se mi stává. Napsala jsem na Googlu svoje jméno a koukala jsem, co tam všechno vyjelo. Jestli je to legální, to nevim. Taky tomu nerozumim. Promiň.