BANAN93

Také se vám občas na seznamu spuštěné video nepřehraje a vidíte jen černou obrazovku? (zvuk slyšet je !!)

Mojim počítačem to není protože běžně mi tam i všude jinde videa fungují
Doplňuji:
Asi to bude tímhle http://www.you­tube.com/watch?v=_4mER­dJVcXA

Nejlepší odpověď
Pájo

Ne. Nestává se mi to.

Další odpovědi
pusinka50

Ano, mně se to občas stává a taky mi všechna ostatní videa normálně fungují, nevím, čím to je
Doplňuji:
No to doplnění bylo tedy fakt vtipný. Ale mně se opravdu stává, že se mi video na youtube nepřehraje a zůstává černá obrazovka

Beer4Real

Ne. Pro sledování videa je dobré zapnout monitor.

anonym

Banáne máme stzejný problém, sice flash player mám aktualizovaný, ale videa na seznamu-novinkách mi prostě nejdou. Je to od aktualizace fp, nevím proč. Nevím co s tím, už jsem se na to ptal a nevím.