dust8

Také se u vás v lékárnách chodí dovnitř po jednom pro recept a po jednom pro volný prodej?

Odpovědi
Funna

asi máte malou lékárnu, ve větších se tohle nedodržuje…

Ametyst

U nás přepažili chodbu a vyrobili provizorní pult, ke kterému může jen jeden, a ostatní stojí za ním v řadě. Dřív tam bylo okénko, a to nevím proč zrušili. Co by jiní dali za možnost být v okénku.

Mc Merkurion

… jo, ale to bejvalo i předtím, jelikož se tam víc lidí nevešlo …

dubraro

Ano, lékárny řetězce Dr. Max+ na to mají interní předpis.