dust8

Také neradi slavíte svoje narozeniny? Proč tomu tak může být?

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď

Nerada slavím narozeniny, je to den jako každý jiný, navíc to není moje zásluha, že jsem na světě. Možná trochu nostalgie, protože ručičky hodinek jdou stále rychleji,.

Pokud si někdo mimo rodinu vzpomene, napíše, zavolá a popřeje, potěší mě. Pokud přijde osobně, je vždy mým hostem.

Další odpovědi
Lgee

Ano, protože...

Jsem o rok starší, blíž k hrobu. Není co slavit.

Hufnágl

Jiná odpověď

Proč bych neměl slavit den svých narozenin? To je jeden z mnoha důvodů, kdy se sejde rodina, přátelé i známí a společně to oslavíme.

Smack

Ne, protože...

zjentek

Ne, protože...

…je slavím rád. A Vánoce jakbysmet, Přitom nejsem věřící. Vůbec ničemu.

paul1

Ano, protože...

Slavím nerad, neděláme kolektivní oslavy, většinou se oslava narozenin rozdrobí do drobných
postupných setkání s rodinou, nebo příbuznými. S přibývajícím věkem ubývá setkání s příbuznými, většinou gratulace proběhnou přes skype a e-maily.

marci1

Jiná odpověď

Narozeniny slavím ráda. Je to hezká příležitost se sejít s rodinou, přáteli. Hlavně se pořádně zasmějeme! 🙂
Už se moc těším na své 100. narozeniny. 🙂

cochee

Ano, protože...

Nerozumím tomu „může být“.
Své narozeniny neslavím a nechodím a nepřijímám pozvánky na narozeniny jiných. Neblahopřeju, a už vůbec ne k svátku. Nikdo mi naštěstí se nesnaží blahopřát (k svátku bohužel jo, bo to je v kalendáři, ale to všechny posílám do…, nicméně známí už to znají), taky proto, že nejsem přítomen na socifašistických sítích, takže nikdo nezná mé datum narození.

boze muj

Ano, protože...

Je to pro mne nejhorší den v roce. A druzí lidé mi to přejí. No není to vopruz? Nedělejte lidem to, co si sami nepřejete. Je to tak těžké pochopit?

annas

Ve svých otázkách i odpovědích či jiných reakcích o tom některé přesvědčujete.

Osvědčilo se vám to i v předchozích profilech?

Hufnágl

annas
To museli být tví rodiče radost, když jsi jim nepřála k narozeninám…, aha, nebyla to tvoje zásluha, že byli na světě.

annas

Obdivuji váš postřeh a sebejistotu, s níž píšete „o koze, nikoliv o voze.“. Velmi si toho cením. To každý neumí.

Hufnágl

Že jo, to každý neumí. Heč