Avatar uživatele
dust8

Také neradi slavíte svoje narozeniny? Proč tomu tak může být?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jiná odpověď

Nerada slavím narozeniny, je to den jako každý jiný, navíc to není moje zásluha, že jsem na světě. Možná trochu nostalgie, protože ručičky hodinek jdou stále rychleji,.

Pokud si někdo mimo rodinu vzpomene, napíše, zavolá a popřeje, potěší mě. Pokud přijde osobně, je vždy mým hostem.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lgee

Ano, protože...

Jsem o rok starší, blíž k hrobu. Není co slavit.

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Jiná odpověď

Proč bych neměl slavit den svých narozenin? To je jeden z mnoha důvodů, kdy se sejde rodina, přátelé i známí a společně to oslavíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Ne, protože...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne, protože...

…je slavím rád. A Vánoce jakbysmet, Přitom nejsem věřící. Vůbec ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano, protože...

Slavím nerad, neděláme kolektivní oslavy, většinou se oslava narozenin rozdrobí do drobných
postupných setkání s rodinou, nebo příbuznými. S přibývajícím věkem ubývá setkání s příbuznými, většinou gratulace proběhnou přes skype a e-maily.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď

Narozeniny slavím ráda. Je to hezká příležitost se sejít s rodinou, přáteli. Hlavně se pořádně zasmějeme! 🙂
Už se moc těším na své 100. narozeniny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ano, protože...

Nerozumím tomu „může být“.
Své narozeniny neslavím a nechodím a nepřijímám pozvánky na narozeniny jiných. Neblahopřeju, a už vůbec ne k svátku. Nikdo mi naštěstí se nesnaží blahopřát (k svátku bohužel jo, bo to je v kalendáři, ale to všechny posílám do…, nicméně známí už to znají), taky proto, že nejsem přítomen na socifašistických sítích, takže nikdo nezná mé datum narození.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
boze muj

Ano, protože...

Je to pro mne nejhorší den v roce. A druzí lidé mi to přejí. No není to vopruz? Nedělejte lidem to, co si sami nepřejete. Je to tak těžké pochopit?

Upravil/a: boze muj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ve svých otázkách i odpovědích či jiných reakcích o tom některé přesvědčujete.

Osvědčilo se vám to i v předchozích profilech?

před 1341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

annas
To museli být tví rodiče radost, když jsi jim nepřála k narozeninám…, aha, nebyla to tvoje zásluha, že byli na světě.

před 1342 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Obdivuji váš postřeh a sebejistotu, s níž píšete „o koze, nikoliv o voze.“. Velmi si toho cením. To každý neumí.

před 1341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Že jo, to každý neumí. Heč

před 1341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek