Radak

Také někdy slyšíte sousedy souložit? (Bydlím v paneláku a je to dost pecka)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ten který je

Ne

Ne.Věkový průměr sousedů je 75 let.Jen tu a tam zaslechnu nějaký povzdech a heknutí.Otázkou je, zda je to ten akt který máte na mysli.

Miroslavst

Ne

Nebydlím v paneláku, takže neslyším.

Terryle

Ne

Nebydlím v paneláku a na kolejích jsem mívala štěstí na rozumný spolubydlící od vedle.
Ale zase by to mohlo být horší, mít vedle například neustále se hádající pár nebo manžele, kde chlap mlátí ženu… :o/ Takhle to máš vlastně porno zadarmo :oD

hanulka11

Ne

nemáme žádné sousedy poblíž

quentos

Ne

naštěstí ne, z jedné strany bydlí svobodná matka se synem a z druhé strany spořádaní teplí hoši ;{)> zato máme pod námi jednu hysterku a ta když se dennodenně pravidelně rozječí, ví to celej barák

oskar

Ne

Ne v paneláku nebydlím,ale může to být zajímavé.

venkovan

Ano

Ano, občas je slyšet jistý hluk i přes zahrady. Ale nad tím nemá smysl se zamýšlet jedním uchem dovnitř, druhým ven a v paměti nezanechat žádnou stopu..
Horší je, kdy musíte jít kolem dvojice co si to rozdává u pěšiny a nebo ještě větší děs, když jsou v sobě dva chlapi, či když jdete kolem natáčené scény pro porno apod. Ale to jsou příběhy se kterými se lidi pracující venku čas od času setkají. Popravdě každý kdo mi to vypravoval podobný příběh měl stejný pocit – větší trapnost než u těch aktérů.