Hufnágl

Také máte ve svém městě tak silnou konkurenci mezi čerpacími stanicemi?

V Pelhřimově jsou dvě pumpy vzdálené od sebe cca 500 metrů jedním směrem. U první je cena na stojanu 28,20, u druhé 28,50 a na druhý den se ceny otočí. Tak tomu já říkám tvrdá konkurence!

Nejlepší odpověď
mosoj

Jediná konkurence jsou čerpací stanice TANK-ONO!! o kterých se raději moc nepíše.
Znáte nižší cenu?

Další odpovědi
Emefej

Asi ano, ale detailní přehled nemám. Jezdím pouze k jedné, ceny na ostatních sleduju jenom namátkově.

Kepler

Tak ve Valmezu máme taky dvě: Shell a Bezina. Myslím, že ty haléřové rozdíly v cenách moc lidí nevzrušuje. I konkurenti se dohodnou na cenách.

Drap

Nemáme

Midoc

Pap oil, Tišice-Chrást
Natural 95 24,80 Kč
Ceny benzínu a nafty.
https://www.pe­nize.cz/ceny-benzinu-a-ceny-nafty

Hufnágl

mosoj
Jihlava Tank ono natural 95 – 26,50