nyjono

Také máte doma 5 českých specialit?

My ano. Tedy krom hodobožového nádkbí 🙂

https://livin­g.iprima.cz/by­dleni/cesky-domov-specifika?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemám WC oddělené od koupelny a porcelán se sklem vystavuju jen v minimalistické vitrínce. Asi proto, že české speciality nevedu, jsem z Valašského Království.

Další odpovědi
Drap

Ne úplně..

dudu

Rozhodně nejsme uctívači starých zlatých časů a tradičních pořádků. Všechny zmiňované speciality jsou však u nás stále k nalezení a to, i když jsme se nedávno přestěhovali do kompletně modernizovaného menšího bytu. Podle našeho mínění je nadále vše jak má být.

ivzez

WC mám od koupelny oddělen jen částečně, sklo ani
porcelán nevystavuji a pantofle pro návštěvy „nevedu“.
Sama se přezouvám, ale návštěvy ne.

Mc Merkurion

… skoro všechny, až na to přezouvání, zdá se mi naprosto nevkusné nutit návštěvu se po dlouhé cestě vyzout (mně osobně by bylo trapně) … je lepší vytřít, než týden větrat …

nyjono

Keplere, král ti povolí jen mini vitrínku ? 😁 😁