Avatar uživatele
quentos

Také mají vaši sousedi rádi hudbu?

Jakou? Mně tu furt na plné pecky od nich doléhá Helena Vondráčková a Naďa Urbánková. Tak se mi zdá, že až přijdu večer z práce, oplatím jim to nějakým pořádným rockem typu Sheryl Crow … ;{))>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, dagry, flodur, anonym, Nazdar Bazar před 4964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mám ráda klid,ale bydlíme u hlavní silnice,takže auta,sanitky,po­licie a zase auta,jo a taky stroje. Ze tří stran sousedi.
1.stále něco kutí,řeže na cirkulárce,mo­torovou pilou,seká obden zahradu,tluče kladivem,prostě není línej dělat bordel
2.oblíbil si klaksoun u auta,pořád troubí. Troubí ráno,když jede do práce,troubí,když se vrací,troubí dokonce i v noci. Auto zásadně parkuje před našima vratama…no a do toho mají dvě vzteklé malé děti,které pořád jen ječí.
3.se zaujetím poslouchá techno,hulí trávu dokonce víc,než já cigarety,no a když ho štvou hluční sousedi,tak příšerně haleká..

Takže nazávěr ..quentosi,buďte rád,že vám hejká Vondráčková s Urbánkovou,co já bych za to dala!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pane Quentosi, zamýšlený postup vřele doporučuji. Naši sousedé si ještě nedávno třeba o půl páté ráno pouštěli, no hudbu – spíše to stále se opakující „duc duc“. Poté, co jsme jim umožnili celodenní poslech dechovky /sami jsme zavčas odjeli na chalupu/, šli do sebe a počínají si velmi decentně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Já zase musela dlouho poslouchat v šest ráno,nebo v noci dechovky.taky jsem to chtěla oplatit stejně,ale pak jsem dostala strach,že si to budeme dělat naschvál pořád,a já nevydržím a budu se muset odstěhovat.tak jsem se snažila domluvit a je to trochu lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jeden čas v mládí jsem bydlel přímo nad zastávkou tramvaje a to neustálé zvonění (odjezd) a tútání (dveře) mne tak vycvičilo, že už mne žádné zvuky nerozhází a jsem docela zvuko-imunní. Asi jediné co mi trochu vadí je tuc-tuc techno bez melodie a um-caca, um-caca dechovka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám z jedné strany mladou rodinku se dvěma kluky kteří mají odpoledne hudbu na plné pecky protože poslouchají to co se mi líbí až tak mi to nevadí.Jen jsem se s nimi domluvila at tu hudbu nemívají nahlas od 11–13 hodin to mi zrovna malý vždycky spí.Z druhé strany mám starší lidi a ti jsou v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Lepší Urbánková než sousedovo Maxim Turbulenc + německá dechovka. Jednou za čas mu dám okusit něco ze své hudební sbírky a je chvíli klid… Ale časem se to člověk naučí nevnímat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek