quentos

Také mají vaši sousedi rádi hudbu?

Jakou? Mně tu furt na plné pecky od nich doléhá Helena Vondráčková a Naďa Urbánková. Tak se mi zdá, že až přijdu večer z práce, oplatím jim to nějakým pořádným rockem typu Sheryl Crow … ;{))>

Nejlepší odpověď
kropitko

Mám ráda klid,ale bydlíme u hlavní silnice,takže auta,sanitky,po­licie a zase auta,jo a taky stroje. Ze tří stran sousedi.
1.stále něco kutí,řeže na cirkulárce,mo­torovou pilou,seká obden zahradu,tluče kladivem,prostě není línej dělat bordel
2.oblíbil si klaksoun u auta,pořád troubí. Troubí ráno,když jede do práce,troubí,když se vrací,troubí dokonce i v noci. Auto zásadně parkuje před našima vratama…no a do toho mají dvě vzteklé malé děti,které pořád jen ječí.
3.se zaujetím poslouchá techno,hulí trávu dokonce víc,než já cigarety,no a když ho štvou hluční sousedi,tak příšerně haleká..

Takže nazávěr ..quentosi,buďte rád,že vám hejká Vondráčková s Urbánkovou,co já bych za to dala!

Další odpovědi
dudu

Pane Quentosi, zamýšlený postup vřele doporučuji. Naši sousedé si ještě nedávno třeba o půl páté ráno pouštěli, no hudbu – spíše to stále se opakující „duc duc“. Poté, co jsme jim umožnili celodenní poslech dechovky /sami jsme zavčas odjeli na chalupu/, šli do sebe a počínají si velmi decentně.

alexandra

Já zase musela dlouho poslouchat v šest ráno,nebo v noci dechovky.taky jsem to chtěla oplatit stejně,ale pak jsem dostala strach,že si to budeme dělat naschvál pořád,a já nevydržím a budu se muset odstěhovat.tak jsem se snažila domluvit a je to trochu lepší.

Bumbes

Jeden čas v mládí jsem bydlel přímo nad zastávkou tramvaje a to neustálé zvonění (odjezd) a tútání (dveře) mne tak vycvičilo, že už mne žádné zvuky nerozhází a jsem docela zvuko-imunní. Asi jediné co mi trochu vadí je tuc-tuc techno bez melodie a um-caca, um-caca dechovka…

panenka

Já mám z jedné strany mladou rodinku se dvěma kluky kteří mají odpoledne hudbu na plné pecky protože poslouchají to co se mi líbí až tak mi to nevadí.Jen jsem se s nimi domluvila at tu hudbu nemívají nahlas od 11–13 hodin to mi zrovna malý vždycky spí.Z druhé strany mám starší lidi a ti jsou v pohodě.

ladyhawke

Lepší Urbánková než sousedovo Maxim Turbulenc + německá dechovka. Jednou za čas mu dám okusit něco ze své hudební sbírky a je chvíli klid… Ale časem se to člověk naučí nevnímat…