Lotr2008

Také jste viděli karikaturu pana Bašty a pana Březiny v nelichotivé póze?

Je už dosti stará, nakreslil jí pan Mareš a byl na ní pan Bašta s Karlem Březinou v dosti nelichotivé póze, bylo to v Zeleném Raoulovi. Já si to pořád pamatuju, to už z hlavy nedostanu. Ale nemůžu to na webu dohledat, on to už asi Google musel smazat. Také se na to pamatujete? Pokud byste to našli, tak prosím pošlete odkaz.

Odpovědi
Filip84

Neviděl, a na rovinu, ani trochu mne to nezajímá, tu hru na politiku fakt nehraju.

Ale to neznamená, že nepomohu, od toho to tady je, že.

Google, zvlášť pokud do něj vlezeš s českou (EU) IP adresou, dodržuje GDPR. Proto, pokud něco nemůžeš najít na Google, zkus americkou VPN a vymazat cookies, přirozeně, tedy pokud je vůbec ukládáš (ale i tak pro Sicher vymazat), a když to nepomůže, použij Bing.

Bing tohle moc neřeší a dneska už umí použitelně vyhledávat i česky. Já ho používám, k vyhledávání, tak z 40%.

Je to tohle ne?:

https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/brezina-porazil-zeleneho-raoula-na-omluvu-za-komiksovy-sex-mel-narok.A101213_102­149_krimi_zep

a našel jsem to takto:

https://www.bin­g.com/search?q=ba%C5%A­1ta+b%C5%99ezi­na+karikatura&for­m=QBLH&sp=-1&pq=ba%C5%A1­ta+b%C5%99ezi­na+karikatura&sc=1-24&qs=n&sk=&c­vid=1E8612379C784379BB78­696B6742786F&ghsh=0&ghac­c=0&ghpl=

ovšem nezaručuju, že to Tobě, s českou IP adresou, a asi i jinak nastavenou politikou cookies, vyhodí stejné výsledky.

elkon

Hloupostmi se nezabývám.

da ny

Ne.
„Wolowiny“ mne nezajímají.