pokazdejinak

Tak si říkám, ještě že na tuhle možnost bydlení u nás ještě nepřišli… tak jen aby se neinspirovali…

http://zpravy­.idnes.cz/dum-britske-imigracni-urednice-obsadila-a-vybydlela-rumunska-rodina-1gj-/zahranicni.as­px?c=A110818_163040_zah­ranicni_ipl
Doplňuji:
led – no to je tedy děs >:/ v tom článku to byli aspoň „normální“ zloději, ale kde se má člověk dovolat pomoci, když ho vyhazuje úřad???

Nejlepší odpověď
led

To sa žiaľ stáva aj u nás. Inteligentnejším spôsobom.
Rodina 40 rokov užíva služobný byt. Otec, zamestnanec firmy zomrel. 20 rokov to nikomu neprekážalo. Ale firma pred 5 rokmi zanikla. Teraz Mestský úrad miesto toho, aby im to ponúkol na odkúpenie, rodinu (dcéru pôvodného užívateľa bytu) aj s malými deťmi deložoval za neoprávnené užívanie bytu. Prirodzene byt obratom predal.
Doplňuji:
V súčasnosti bývajú v podnájme za 600€, tj.viac než mesačný plat robotníka. Tomu sa hovorí slobodné podnikanie.
Ale poznám také prípady aj z ČR.

Další odpovědi
jendahun

Tak to je síla.Chtělo by to nastěhovat je k panu Kocábovi a podobným.

GM

Neuvěřitelné, co je to za pronárod!