Zvědavý

Tak proč se skupina The Beatles rozpadla ?

Jen po 10 letech své existence ??
Doplňuji:
Kvůli tomu že brával JL svou manželku na koncerty ???!!

Nejlepší odpověď
Drap

Z důvodů celé řady neshod
Doplňuji:
Těch důvodů byla celá řada, Yoko byla jeden z nich, dalším problémem byly finance a vše dovršují osobní neshody a rozdílné názory mezi jednotlivými členy.

Další odpovědi
bolak

Jako vždy za to může lidská povaha. Rozpad skupiny začal nejspíš ve chvíli kdy už hlavním motivem nebyla hudba ale peníze.

Hamon

https://www.go­ogle.cz/#q=pro%C­4%8D+se+skupi­na+The+Beatles+roz­padla+%3F

marci1

Dlouho se hovořilo o tom, že za rozpad Beatles může Yoko Ono, manželka a múza Johna Lennona, protože ji brával na koncerty. Dnes už se však ví, že rozpad Beatles zapřičinili členové sami. Vyšly stovky článků o tom, proč vlastně The Beatles skončili a kdo stál za rozpadem.
Doplňuji:
Ostatní členové Beatles Yoko Ono pravděpodobně moc nemuseli, byla úplně jiná než jejich manželky a přítelkyně. Dosti extravagantní. Ale příčina rozpadu to jistě nebyla, spekulovalo se o tom.

eRko007

Slyšel jsem že i kvůli drogám, které brával Ringo Starr a potom se zabil
Doplňuji:
Jako většina úspěšných lidí. Kromě Káji Gota teda :D tomu tahne newim na kolik a furt zije :D

Zvědavý

Drogy braly oni všichni – byly to rokeři jako každý jiní .