dust8

Tak kdy se už dozvíme výherce soutěže o talíře a jejich otázky?

Odpovědi
zjentek

Vždyckykdyž mám podobnej ZÁSADNÍ dotaz já, tak se zpravidla objeví nějaký UŽIVATEL, kterej mně vysvětlí, že ho mám směrovat zde:

Info@odpovědi.cz

(A když mě tady něco bolí, tak mě odtud pošlou zpravidla rovnou k dokroroj.)

Odpovědi.cz

Koncem tohoto týdne bude vyhlášení, na začátku příštího obepíšeme výherce. ;)