jugurtik

Tak kam se mám vydat, Anglie nebo Kanada?

Chtěla bych, na prázdniny jet na 2–3 týdenní pobyt do jedné z výše uvedených zemí, abych obohatila své znalosti v angličtině. Rodiče mi radí jedno, kamarádi zas druhé a já se ptám vás. Tak kam bych se měla vydat?
(jestli znáte nějaké zájezdové agentury o dobrý ceně tak je prosím napište)

Odpovědi
uccello

Kanada, jednoznačně Kanada. Anglie už je moc zaplevelená.

anonym

Určitě KANADA............

Mirdas

Příroda a nejen ta, v Kanadě.

kyselina 5

Teď jsem byla ve VB. Těšila jsem se jak si pokecám s Anglánama. Všude tě obíhají jen přistěhovalci, native speakers jsou zalezlý doma. Takže si procvičíš Aj s arabským, egyptským, tunisským, afgánským a já nevím jakým ještě přízvukem. A památky všechny znáš z učebnice angličtiny.
Známej co cestuje byl v Kanadě – pracoval tam přes rok a byl z toho hotovej. Kanaďani jsou nejslušnější lidi na světě. Když do Kanaďana ve spěchu vrazíš, tak se ti omluví on, kterej za nic nemůže. Když necháš v krámě peněženku a přijdeš pro ni druhý den – jsou tam peníze i doklady (jedná se o oblast bez turistů).

ROZHODNĚ KANADA!!! Krásná příroda, hodný lidi a maj hustej přízvuk.