zjentek

Tak jsme ty Slováky nakonec proklepali jako řízky, co?

Sedm knedlíků jako v Sarajevu… hustý. No nic no, vše jde podle plánu, dalo se to čekat. (;
Btw, zítra s Finy myslím pohoříme. ); Tip: 3:2 v náš neprospěch.

Nejlepší odpověď
led

Prirodzene, zvíťazili lepší.
Jemne sa musím pousmiať, zjentku, ste ako politici. Spomínate na „sedm knedlíků“ a skromne zakrývate 3 diery vo vlastnej bráne.
zjentku, páči sa mi vaše zbožňovanie hokejistov a radosť z víťazstva. Ale čo za to? Koľko stojí jeden gól? Nie, nemyslím vašu chladničku.
Počkajte, až sa zasa začne hrať naozajstný neplatený amatérsky hokej. Zatiaľ si si radšej pozriem skutočných hokejistov a skutočných fotbalistov, ktorí športujú pre radosť zo športu a nie pre peniaze.
To sa potom bude na čo pozerať.

Další odpovědi
Pepa25

Spíš bych to komentovat tak, že konečně se dalo na hru našich hokejistů dívat (před tím to šlo jen na 3.třetinu proti Švédsku) a konečně slušně zahráli oslabení.

marci1

Konečně už hráli normálně a povedlo se i oslabení. Hezké. Zdálo se mi, že bratři Slováci (kteří porazili Rusko) hráli moc „odevzdaně“.
S Finy nám to nikdy moc nešlo, takže můžeme jen doufat a „modlit“ se. Uvidíme! 🙂

Reganois

S Finy to bude daleko tězší. Zápas se Slováky se hrál v přátelském duchu.

aliendrone

No, to víš… Její Excelence velvyslankyně PEKLA na Zemi není neomylná! Chybička se vloudila a špatně namíchala dopingový dryák slovenským hokejistům. Co pak asi měli vytvořit za zázrak, když viděli čehúnskou branku rovnou TROJMO? ;) :D :D

Mrzí mě, že jsem to neviděl, se musím alespoň zeptat JAK to včera probíhalo u „U vystřelenýho oka“, bo kucí ze Slovače se již zhusta vrátili v důsledku rozvolňování opatření. Ach jo, poslední dobou mi přijde, že každá sranda probíhá BEZE MĚ!! :(

paul1

Tak to mi nevyšlo, tipoval jsem v normálním čase plichtu. A s Finskem? Raději už netipuji výsledek, ale měli by jsme vyhrát a bude to asi těsné.

autacek

Traduje se, že Slováci z nás mají dodnes komplex.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.