Avatar uživatele
Miroslavst

Tak a už je to tady!!

Jak nám sdělují, na Horské Kvildě naměřili –6°C a stále častější budou přízemní mrazíky. Ty mě neznepokojují, protože bydlím v 1. patře.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/211839-do-cr-dorazily-mrazy-na-kvilde-namerili-minus-6-stupnu.html
Těšíte se však na zimu? Já ani náhodou!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, anonym před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Každé roční období má svoje kouzlo,takže moje odpověď je ano,těším se,nemám ráda jednotvárnost,jsem šťastná,že žiji tam,kde se tak výrazně mění roční období…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jo jo na Kvildě bydlí jedna z mích dcer,říká že tam padal sníh a teploty u bodu mrazu.Já se na zimu netěším je to jedno zlo co musím respektovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

pokud jsou to jen přízemní mrazy přes noc tak mě to netrápí hlavně at nemrzne vedne,at ješte aspon dva měsíce svítí sluníčko,nechce se mi ještě vytahovat zimní oblečení,ale už vím o co si napíšu Ježíškovi letos,bydu ho prosit at je příští léto ne dva,ale 10 měsíců a namaluju mu i obrázek aby mi to splnil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Koneečne aj niečo iné, než horúčavy. Sniežik, ľad, šmýkanie. Už idem pripraviť protišmykové boty a zimné veci.
Ďakujem za upozornenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Na lyže se těším, na mediální kampaň" Kdo že uklidí ten sníh?" ale nééééé.
Jenom aby někoho ještě nenapadlo platit sněžné = poplatek za to, že sněží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Na zimu se netěším,to už víš.Jsem na to teplíčko.Ale co naděláme,zas to nějak přejdem.Je to půl roku tmy.Atˇ už je zase jaro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
libor cz°

konečně bude sníh!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek