Miroslavst

Tak a už je to tady!!

Jak nám sdělují, na Horské Kvildě naměřili –6°C a stále častější budou přízemní mrazíky. Ty mě neznepokojují, protože bydlím v 1. patře.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/211839-do-cr-dorazily-mrazy-na-kvilde-namerili-minus-6-stupnu.html
Těšíte se však na zimu? Já ani náhodou!

Nejlepší odpověď
kropitko

Každé roční období má svoje kouzlo,takže moje odpověď je ano,těším se,nemám ráda jednotvárnost,jsem šťastná,že žiji tam,kde se tak výrazně mění roční období…

Další odpovědi
aramah

Jo jo na Kvildě bydlí jedna z mích dcer,říká že tam padal sníh a teploty u bodu mrazu.Já se na zimu netěším je to jedno zlo co musím respektovat.

anonym

pokud jsou to jen přízemní mrazy přes noc tak mě to netrápí hlavně at nemrzne vedne,at ješte aspon dva měsíce svítí sluníčko,nechce se mi ještě vytahovat zimní oblečení,ale už vím o co si napíšu Ježíškovi letos,bydu ho prosit at je příští léto ne dva,ale 10 měsíců a namaluju mu i obrázek aby mi to splnil

led

Koneečne aj niečo iné, než horúčavy. Sniežik, ľad, šmýkanie. Už idem pripraviť protišmykové boty a zimné veci.
Ďakujem za upozornenie.

verka

Na lyže se těším, na mediální kampaň" Kdo že uklidí ten sníh?" ale nééééé.
Jenom aby někoho ještě nenapadlo platit sněžné = poplatek za to, že sněží.

vecernice

Na zimu se netěším,to už víš.Jsem na to teplíčko.Ale co naděláme,zas to nějak přejdem.Je to půl roku tmy.Atˇ už je zase jaro.

libor cz°

konečně bude sníh!!!!!!!!