Weroniq

„Táhne ti na záda, koukej si je zakrýt“ aneb jak udržet bedra v teple?

většina mikin a triček mi je tak nějak akorát, džíny nosím bokové a když se někde sehnu, tak mi koukají záda a někdy i něco víc.. nikdy mi to zvlášť nevadilo, ale občas mám záda lehce zpocená, když nosím bahot a bojím se, abych nenastydla, už takhle jsem často nemocná a hlavně ty močové cesty.. nemůžu všechno oblečení vyházet a začít si kupovat prodloužené trička a mikiny :/

Nejlepší odpověď
Lucijej

NOVINKA:
Nový módní hit u nás, H I P P S Y, spojuje příjemné s užitečným. Není to nic jiného, než “ohřívač kříže” vyrobený z pružného přírodního materiálu (95 % bavlna, 5% lycra). Pohodlně Vás obepne bez toho, aby při jeho nošení překážely knoflíky či zip.
Prochlazení, záněty močových cest, ledvin, vaječníků…to vše může být minulostí! Nejdůležitější je prevence a nyní můžete být díky Hippsy chráněná a zároveň IN. Vyberte si tolik barevných variant Hippsy kolik chcete a doplňte tak svůj šatník.
http://www.hip­psy.net/

Další odpovědi
Sůwa

Nechci tě strašit, ale tohle se ti jednou může pořádně vymstít. Bolesti kolem páteře, případně bolesti ledvin nejsou žádná lahůdka. Nic vyhazovat nemusíš, jen nos vespod delší košilku – tričko a na to další vrstvy. Věř mi, že vím moc dobře co píšu, taky jsem bývala nerozumná.

hanulka11

mladí nosí jednoduše uvázanou ještě jednu neutrální mikinu kolem pasu a pěkně jim přikryje zadek a boky

jendahun

To je opravdu blbá móda,nemůžu si pomoct.Já nosím i v létě motorkářský ledviňák a cyklistické trika s prodlouženými zády.Holka…na to jednou dojedeš.

samicek333

Ahoj, já nosím třeba kratší triko, ale vezmu si delší svetr nebo mikinu, který mám normálně, když stojím po zadek. Nebo existují takové pásy speciálně na bederní část, že si je jen člověk zapne a dá si na to normálně triko, ty docela fungují, nemrznou vám pak záda, ale je to spíš na doma, protože je to i trochu vidět, ale zas to funguje :).

jmhad

Je to trochu drsné,ale takový kocour,vyhnaný koncem zimy ze saka,to je ledviňáček.A když není tohle,tak cokoliv jiného,ale teplo a teplo na ona dolní záda.

terry

A co ty bokové džíny nechat na teplo a v zimě nosit o něco vyšší? A nebo si vzít pod mikinu delší triko?

A taky, kdy tě tato otázka napadla? Až teď nebo už loňskou zimu?

A co to přesně znamená, že ti kouká i něco víc?
není nic víc sexy, mež když pěkné holce vykukuje z pod džín prádlo a i tělo pod prádlem. Třeba, když sedí na bud zastávce.

Lucijej – několik palečků 🙂

venkovan

Kup si tzv.„ledvinový pás“. Je jak v prodejnách pracovních oděvů, tak se sežene i v prodejnách s turistickým vybavením. Ale bacha věčně ho není dobé nosit, záda si na teplíčko zvyknou.
Víc bych se zaměřil na jiné oblečení. Bokovky zahodit a nebo nechat na teplé dny. Navíc džíny ani pro holky nejsou na časté nošení to pravé oblečení. Už proto, že jsi často nemocná. pro chladnější dny bych si klidně trička našil aby při ohnutí kryly záda – stejně se potom vyhrnou.
Bokovky jsou dle mne blbá móda – už jenom pohled na přetékající sádlo četných slečen přes okraj bokovek nebývá příjemným pohledem. Bývaly naopak kalhoty se zvýšeným pasem, které perfektně zakryly lecos sco přebývalo a navíc v oblasti pasu vymodelovaly krásnou ženskou siuletu.
Pro Terry: ono vykukovat a vykukovat. když je vidět již dělení zad tak nic moc to eroticky nevypadá. To samé se spodním prádlem. Mne osobně víc eroticky připadne když vidím hezké tělo zkryté za oděvem než když na mne vykukuje kus bavlny či něco jiného. Jinak za vykukující spodní prádlo se v renomovaných firmách pracovnice vyhazují z práce. tedy alespoň ve firmách které dbají na svoji pověst.

bubukaa

já si dávám upnuté tílko které mám delší a přes to lehké tričko vypadá to dobře a nenasytydnou ti záda

Michálek1245

V tomhle ohledu si myslím, že to mají ženy prostě lepší, protože mají víc možností. Protože existuje třeba termoprádlo, které se ale chová stejně jako spodní prádlo. Nebo třeba různá body a tak. No a chlap tohle prostě nemá. A to není o tom, že bych to chtěl nosit. To vůbec ne. Jen prostě tu možnost nemám a vím, že zdraví je nejdůležitější.

kristýnary

Ahoj, já jsem vyřešila táhnutí na záda tím, že jsem si koupila vlněné vesty z https://www.vlne­nezbozi.cz/vlne­ne-vesty/ . Jsou dlouhé, takže když se ohnu, tak mi netáhne na záda. Mám pod nimi klasické oblečení, takže je to takový kompromis. Vestu nenosím pořád. Jen, když mi je zima nebo když rovnám v práci zboží a musím se tak ohýbat.

terry

Cituji:

Zapomínáte na to, proč se prádlu říká „spodní“

Móda bokovek je díky bohu pryč (ultra nízké kalhoty slušely opravdu jen málo které), ale lezoucí zadky a vykukující kalhotky bohužel stále ještě z ulic nezmizely. „Prádlo by mělo zůstat skryto, obzvlášť pokud jde o kalhotky. Výjimkou může být u některých topů záměrně vykukující podprsenka, která ale musí být naprosto výstavní,“ podotýká Marie Fléglová.