Fly

Ta písničká má více verzí??

Dobrý den. Na MTV v Londýně jsem slyšela písničku Getting over od Devida Guetty, feat. s Fergie a Chrisom Willisom. Když jsem ale název a interpreta zadala do Youtube, nikde jsem puvodní písničku nemohla najít – vždycky tam byl i kousek textu od skupiny LMFAO. Má písnička více verzí, nebo to jenom na mTV změnili? Děkuji!
Doplňuji:
DusanOrlik: to jsem právé nemyslela… ale díky, už vím, co je originál :) Já myslím to bez toho, co zpívá LMFAO (jako ten chlápek, co vypadá že má paruku :)

Nejlepší odpověď
HOMER

Neznám ji,ale obecně se dá říct,že každá písnička může mít víc verzí,některé verze mohou být vytvořeny dokonce i po smrti zpěváka atd.

Další odpovědi
DusanOrlik

Ano,více verzí existuje.Originál najdete na uvedené stránce dole.Některé klipy této písničky DavidGuetta,Chris Willis @ Fergie-Getting Over You jsou i Remix.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=8l_PDoh­wPu4&translated=1