zjentek

svěřujete svého pejska, co se hlídání a venčení týká, někomu jinému? Zdarma či za úplatu?

pokud ano, tak proč a pokud ne, tak mě stejně zajímá, jaký na to máte názor. Pouze hlídání a venčení, neplatí pro výcvik ,)
Doplňuji:
jak sleduji životní styl, chování a poslouchám lidi u nás ve městě, přišlo mi, že už pomalu nastupuje čas, kdy by se tím dalo luxusně živit
..proto jsem se ptal, ale anketa to díkybohu vyvrací ..ale stejně.. ,)

Nejlepší odpověď
anonym

ne, ale nic proti tomu nemám

Agenturní venčení psů funguje už přes 20 let – ceny v Praze od 150 Kč, zbytek ČR od 110 Kč.
Ti, co měli zájem, si už dávno své služby vyhledali – viz odkazy:
Zdejší anketa nemá naprosto žádnou vypovídací hodnotu, protože trh si své marketingové mechanismy už dávno komerčně a profesionálně vytvořil.
Ve tvém regionu je mizivá tržní síla a rekordní nezaměstnanost, takže by byla šance krajně nerentabilní.
http://www.agen­turasuzi.cz/ven­ceni_psu.php
http://www.paw­z.cz/sluzby/
http://www.hlidani-psu.eu/
http://www.ja­naariel.websnad­no.cz/HLIDANI-PSU-VENCENI--NOVE--.html
(Sám jsem občas sporadicky venčil, ale výhradně dobrým přátelům, s jejichž mazlíky jsem se znal a zdarma).

Zdroj: http://www.puj­covnapsu.cz/

Další odpovědi
Konan-Pain

ne:

Doplňuji:
Kdo má ke svému příteli kladný vztah, ho nebude dávat cizím lidem na vyvenčení, ale udělá si čas a zajde s ním sám.

badisko

ne:

Duvod je prosty neco se stane ja u toho nejsem …ale za psa tak jako tak zodpovidam ja .....nicmene jednou jsem musel narychlo vycestovat kvuli prace tak jsem vyuzil psi hotel…jsou tam profici a ryziko je minimalni ze se neco podela ..ale musim uznat ze je par lidi kterym bych bez problemu sveril psa ..ale jsou to zkuseni psovodi a zadni pejskari typu Punta …;D ..

anonym

ne:

Doplňuji:
Jen jednou ho vyvenčil někdo jiný, netrvalo to ani čtvrt hodiny a pes mi přišel domů s přelámanou packou, takže pěkně děkuju, nikdy víc, takovou pitomost už nikdy neudělám.

terry

ne:

Zatím jsem nemusela, pouze jednou jsem využila hotelu, ale pes byl tak ve stresu, že už jsem to neopakovala. Pak už pouze v rámci rodiny. To bylo v pohodě.

kristyjar13

ano:

Doplňuji:
Když jedeme na dovolenou dáváme hlídat naše 2 psy známým (babičce, bratrovy)
Samozřejmě zadarmo 🙂

Dudu855456

ne:

Doplňuji:
I kdybych měla v diáři ( teda žádný nemám,ale kdyby :D) každou sekundičku zaplněnou,tak bych NEDALA NIKDY svého pejska někomu cizímu !!! Ten čas bych si našla !

Mc Merkurion

ne:

Doplňuji:
je to kamarád,a ti se nepučují

ladaadal

ne:

Doplňuji:
Ne a nikdy bych to neudělal (malej by se zbláznil a velkej by dotyčného nejspíš sežral dřív, než by mu připnul voďák) . Proč si někdo pořizuje psa, když na něj pak nemá čas a není schopen ho dát ani vyvenčit? To by mělo být trestné. I dovolenou by si měl každý zařizovat tak, aby se pes nestresoval.

jáára

ne: