BEAES

Svatební kytice…

Jaké květiny by jste si vybraly do takové kytice a jakou barvu, ppř. jakou jste měly??

Nejlepší odpověď
anonym

Snacha mela fialove a bile frezie,moc se mi to libilo,krasne vonela,byla fakt krasne uvazana.V tom samem byly ozdobene dvere v takovy zkumavce s vodou,s fia­lovobilymi stuhami.

Další odpovědi
Džanička

Já jsem sice svobodná,ale mě se hrozně líbí květina kala.Nebo růže.Mám ráda žluté růže,růžové a žíhané.Nebo i kopretiny,zvonky a luční květy můžou také vypadat moc hezky.Dnes je tolik na výběr,že ani nevím co bych si nakonec vybrala..
Doplňuji:
Je zvláštní,že si většinou lidé myslí že kala je smuteční květina,moje mamka také.Jsou nádherné,a já jsem ještě kaly na smutečních věncích,ani na hřbitově neviděla.

martina1

Já měla bílé kaly s trochou zeleného a svázané bílými perličkami.Mám ráda jednoduchost a eleganci a to kala splňuje na 100%.

dagry

I mně se líbí kaly, které jsem měla a mezi nimi byly fialové orchidee. A kaly se mi líbí dodnes.

panenka

Já měla Beaes Kalu.

straširybka

já chtěla tulipány růžové. když jsem to v květinářství domlouvala, tak paní přikyvovala, zapisovala…ne­uvědomila si ale, že za 14 dní tulipány už nebudou. udělala mi růžové růže.bylo to taky hezké

anonym

Kdyz jsem se vdavala tak jsem mela svazek konvalinek.Nevim proc jsem si tenkrat rekla,konvalinka je pekna kvetinka,ale nosi jed.A vidis BEAS,takove to bylo jedovate manzelstvi.

afro.minerva

Já jsem měla rudé stolisté růže. Do toho jsem měla takové ty bílé kvítečky a bílou obrubu s bílou mašlí. Na fotkách to vypadá moc krásně. Svatbu jsme měli celou v červenobílé ver­zi.

ReHu

Kaly mě připadají pohřební. Mě se líbí bílé, popř, světlounce narůžovělé růžičky. Ne moc rozvité.
Ale hodně záleží na celkovém aranžování.