Susicka na pradlo – muze nejak skodit zivotnimu prostredi ? ( Ja mam susicku na zahrade – snury ) 🙂Ale na zimu.. mozna

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

zbytečně zvyšuje spotřebu elektrické energie, když to sluníčko a vítr jsou venku zadarmo :)

Další odpovědi
P.T.

Její efektivitu ocení hlavně domácnosti v RD mimo letní a jarní období. Dopad na životní prostředí to má asi jako cokoliv jiného ze spotřební elektroniky. Je to kus plechu, plastů a drátů. Při svém provozu ale žádné dopady nemá, jen při té následné recyklaci můžou být.