Fly

SÚRNE: Ako zmyť z rúk farbu zo šupiek orechov?

Dobrý deň. Po oberaní vlašských orechov zostáva na rukách nepekná hnedá farba. Vôbec netušíme, ako túto farbu zmyť! Neporadili by ste niekto? Prosím je to súrne! Fly.

Nejlepší odpověď
annas

Nepomohlo by Savo?

Další odpovědi
Bumbes

Já používám Cif Cream (tekutý písek).
Není to stoprocentní, ale je to zatím asi nejúčinnější způsob, který mám vyzkoušený.

mojitek

na cokoliv staci obycejny prasek na prani.Nanes na ruce s trochou vody a mni to tak dlouho az dokud spina nezmizi.Kdyby to nebylo 100% tak to odstran pemzou.
Funguje to.

anonym

Citronová šťáva,ale nečekejte,že ruce budou hned jsko nové.