tyrox

Superhrdina nebo superpadouch?

Kdybyste si mohli vybrat jestli být zástupce dobra či zla, co by byla Vaše volba? Představte si, že byste mohli totálně změnit rovnováhu dobra a zla na Zemi, tím co byste si vybrali.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Brunette56

Superhrdina

Quimby

Superpadouch

anonym

Superpadouch

Mirdas

Superhrdina

bolak

Superpadouch

Byl bych to, čeho by bylo míň, aby byl svět pěkně v rovnováze. (všeho moc škodí) Pokud by to vycházelo jako tady v anketě (50:50), tak bych nebyl ani jedno, stal bych se lovcem a oba druhy bych lovil.

lucipuci

Superpadouch

zjentek

charakterní extrapadouch