Epson

Student a daně ? .. Penny Market

Zdravím, dostal jsem výplatu za srpen ale zdaněnou.Prý si o to mužu žádat přes finanční úřad či u posledního zaměstnavatele v roce. Jenže ted nastupuji znovu s novou smlouvou a chci si vyplnit ten růžový papír co mi dá zaměstnavatel abych mi ty daně nestrhli jako studentovi, nevím jak se to jmenuje už ani proto píšu sem o rady.
Přes FÚ je to prý složitý nějaký :-/ vyplnovat danové přiznání.

Odpovědi
mosoj

Je to akosi pometené …

Kolmon

Vyplnit daňové přiznání není moc složité, hlavně u studenta. Buď s tím poradí někdo známý (nejlépe OSVČ) nebo i třeba kamarád, který dělá střední školu ekonomického zaměření.
Jinak ten růžový papír by se měl podepisovat jen u jediného zaměstnavatele za rok.