Jovan

stropnice u auta

dobry den, chtel bych se zeptat, na aute vw golf 5 se mi odlepuje stropnice v prostredku mezi ridicem a spolujezdcem. jak je svetlo, tak podel obvodu (asi starim)…nevite nekdo jak by se to dalo opravit ? cela nova stropnice se mi kupovat nechce…provizorne jsem to tam prichytil spendlikama, pada z toho strasny bordel.

Nejlepší odpověď
Rocker

Mělo by to být uchycený pod tím plastem.Zkus ho opatrně sundat (bývá nacvaknutý na takových pacičkách),strop­nici natáhnout a upevnit.
Pokud si na to netroufáš,zajeď do servisu.

Další odpovědi
elkon

V servisu by si jistě poradili.

Mravenec

VW, das Auto. 😀