♥♥♥

Strávíte dlouho na počítači?

Jak dlouho jste schopni být na počítači? Nemyslím tím pracovně nebo pouštěním filmů, spíše ten Facebook, Badoo atd..

Doplňuji:
Prosím když dáte odpověď : JINAK- napište jak, díky.

Nejlepší odpověď
brillant

Jinak- napiš jak.

Doplňuji:
podobná otázka tu již byla
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-jste-denne-u-pocitace
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dlouho%20na%20po­%C4%8D%C3%ADta%C4%8Di

Další odpovědi
beer

KAŽDÝ DEN, tak 6hod.-8hod.

Sem chodím během té doby jen odpočívat ))
Doplňuji:
Na FB a podobné kecací sítě nechodím vůbec – mám jinou zábavu.

anonym

Jinak- napiš jak.

pokud mám čas tak si na fb píši s přáteli,ale bohužel to moc často není,kdybych to měla spočítat tak asi hodinu dvě týdně

Maytural

Jinak- napiš jak.

Doplňuji:
Facebook ani Badoo nemám. Ze sociálních sítí mám jen twitter, na který jdu dvakrát-třikrát do týdne a navíc tam strávím asi tak 10 minut.

huxa

Jinak- napiš jak.

Doplňuji:
dá se říct veškerý můj čas, kdy nejsem ve škole či v hospodě trávím ve svém pokoji, kde jsem u počítače, jím a spím. Dívám se téměř pořád na filmy a seriály u toho mám zaplý facebook, jsem tady a hraju nějakou hru

DusanOrlik

KAŽDÝ DEN, tak 1hod.-2hod.

Na facebooku tak 10 minut,jak dky.Někdy si píšu s někým i 30 minut.Jinak stahuju hry a videa do mobilu :) a denně jsem na PC max. 3 hodiny :)

balca

KAŽDÝ DEN, tak 1hod.-2hod.

Kai

KAŽDÝ DEN, tak 1hod.-2hod.

isteron

KAŽDÝ DEN, tak 6hod.-8hod.

Poklička

KAŽDÝ DEN, tak 6hod.-8hod.

Nykki

Jinak- napiš jak.

Jak kdy… Když jsem je normální pracovní den a já jsem ve škole,tak když přijdu domů a udělám co je třeba na ten facebook musím,jinak by mě druhý den ukamenovali :D jak kdy,někdy jenom 10 minut ,jindy když mám delší hovor tak klidně 2–3 hodiny …

honza19hk

Jinak- napiš jak.

Doplňuji:
denně tak 4–5 hodin,ale spíš pozdě večer nebo v noci. Ksichtoknihu a podobné sítě nemám rád,takže je nepoužívám a ani je nepotřebuji,spíš dělám něco co potřebuji do práce a nebo sestříhávám videa a fotky z práce. Když mám čas tak CS source po síti anebo čumim na YT.

anonym

KAŽDÝ DEN, tak 6hod.-8hod.