Tw!st

Jak dlouho jste denně u počítače ?

já osobně skoro můj všechen volný čas. v pracovní dny tak 8hodin a o víkendu přibližně 14hodin. je to sice hodně ale každý má přece nějaký svůj zájem ne ?

Nejlepší odpověď
briketka10

jak kdy, když stahuji filmy a pak se na ně dívám to samé s hudbou..
když hledám práci a píšu mejlíky a vkládám svý CV a nikdo mi, ale
vůbec nikdo na ně neodpovídá !!
někdy hraju tady s odtud s lidma jednu hru ( dlouho už jsem nehrála )
musím se polepšit, tak to shrnu – tvrdnu tady i do rána ☺

Další odpovědi
Drap

Jak kdy. Někdy vůbec, někdy třeba 5 – 8 hodin.

kobranek

Já někdy vůbec, někdy 1 hodinu. Někdy 8 hodin. Jak kdy. Souhlasím s Drapem.

Orange

Bohužel dost, teď hlavně kvůli škole… Jakmile to bude možné, tak to hodně omezím..

anonym

Když dělám účto, tak i 10 hodin denně. Jinak tak maximálně dvě hoďky. Mám PC zapnutý, ale dělám si jiné práce a jen občas odskočím. První tři měsíce mne to docela na Odpovědích.cz chytilo, tak to bylo podstatně víc času. Jenže to není zase jenom o tom, že bych seděla s nosem přilepeným na monitoru. Nesnáším pocit neužitečnosti, takže se snažím stále něco dělat. Tak třeba u počítače dělám ruční práce, nebo cvičím, případně si chystám podklady do účta. Občas peču, vařím, pracuji na zahradě atd. Spíše čas od času zkouknu otázky a když je nějaká, že bych na ni chtěla odpovědět, tak odpovím a zase peláším pryč. Sedět jenom u počítače, to mne nenaplňuje, a když už, tak si u odpovědí ještě luštím sudoku, nebo „trénuji paměť“.

VanEgg

Taky jak kdy někdy vůbec někdy 1–5 hodin

honza19hk

je to různé,ve 3 hodiny vypadnu z práce, a pak má kšefty další.u kompu sedím spíš navečer a v noci.Za tmy zpravidla nedělám,takže v zíme prosedím více času u kompu.

Ale tak zhruba od 18:00 do 02:00 a v 7 hodin už zase musím sedět v bagru na stavbě.

pusinka50

Téměř každý večer několik hodin, procházím meiliky, hledám si co mě zajímá a pravidelně rozklikávám odpovědi.cz. Mezitím ale odkládám notebook a dělám si jídlo nebo kouknu na něco v telce nebo jdu venčit pejska apod.

Natty*

Celkem dost, taky podle toho vypadá můj oční stav. Zkus se stavit u optika a zjistit, kolik dioptrií bys měl mít :DD

hanulka11

tolik ,kolik je potřeba

pizlicka

nekdy cely den ne,az vecer,tak tri hodiny.