Bronzový

Jak dlouho jste denně u počítače ?

já osobně skoro můj všechen volný čas. v pracovní dny tak 8hodin a o víkendu přibližně 14hodin. je to sice hodně ale každý má přece nějaký svůj zájem ne ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jak kdy, když stahuji filmy a pak se na ně dívám to samé s hudbou..
když hledám práci a píšu mejlíky a vkládám svý CV a nikdo mi, ale
vůbec nikdo na ně neodpovídá !!
někdy hraju tady s odtud s lidma jednu hru ( dlouho už jsem nehrála )
musím se polepšit, tak to shrnu - tvrdnu tady i do rána ☺

Další odpovědi:

Zlatý

Jak kdy. Někdy vůbec, někdy třeba 5 - 8 hodin.

Pokročilý

Já někdy vůbec, někdy 1 hodinu. Někdy 8 hodin. Jak kdy. Souhlasím s Drapem.

Bronzový

Bohužel dost, teď hlavně kvůli škole.... Jakmile to bude možné, tak to hodně omezím..

Když dělám účto, tak i 10 hodin denně. Jinak tak maximálně dvě hoďky. Mám PC zapnutý, ale dělám si jiné práce a jen občas odskočím. První tři měsíce mne to docela na Odpovědích.cz chytilo, tak to bylo podstatně víc času. Jenže to není zase jenom o tom, že bych seděla s nosem přilepeným na monitoru. Nesnáším pocit neužitečnosti, takže se snažím stále něco dělat. Tak třeba u počítače dělám ruční práce, nebo cvičím, případně si chystám podklady do účta. Občas peču, vařím, pracuji na zahradě atd. Spíše čas od času zkouknu otázky a když je nějaká, že bych na ni chtěla odpovědět, tak odpovím a zase peláším pryč. Sedět jenom u počítače, to mne nenaplňuje, a když už, tak si u odpovědí ještě luštím sudoku, nebo "trénuji paměť".

Pokročilý

Taky jak kdy někdy vůbec někdy 1-5 hodin

Stříbrný

je to různé,ve 3 hodiny vypadnu z práce, a pak má kšefty další.u kompu sedím spíš navečer a v noci.Za tmy zpravidla nedělám,takže v zíme prosedím více času u kompu.

Ale tak zhruba od 18:00 do 02:00 a v 7 hodin už zase musím sedět v bagru na stavbě.

Stříbrný

Téměř každý večer několik hodin, procházím meiliky, hledám si co mě zajímá a pravidelně rozklikávám odpovědi.cz. Mezitím ale odkládám notebook a dělám si jídlo nebo kouknu na něco v telce nebo jdu venčit pejska apod.

Pokročilý

Celkem dost, taky podle toho vypadá můj oční stav. Zkus se stavit u optika a zjistit, kolik dioptrií bys měl mít :DD

Zlatý

tolik ,kolik je potřeba

Bronzový

nekdy cely den ne,az vecer,tak tri hodiny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.