Steve90

Poradíte strašidelná místa jižní Moravy, případně i Čech?

Zdravím :) Možná to bude znít jako divný dotaz,ale na druhou stranu člověk je rád že v dnešní době nelapí doma a rád se podívá někde ven :)) Takže abych to zhrnul..

S přítelkyní rádi podnikáme výlety,vesměs večer a když je volno tak i přes den,ale to vesměs každý akorát my jsme trošku jiní..

Zajímáme se totiž a vyhledáváme místa kde to srší tajemnem.Rádi jezdíme na místa kde prostě člověk dojede a už má takový divný pocit po těle.Hrady a zámky nás vůbec nepřitahují takže spíše nějaké osamělé místa..

Nedávno jsme byli na klášteru Rosa Coeli u Brna,který je nadprůměrně hodnocený ale pro nás to bylo spíše zklamaním,na druhou stranu jsme byli na Byčí skále a tam už po přijezdu jsme byli ,,vzrušeni,, :)

Čili se obracím na Vás leč třebaže jsou tu taky nějací nadšenci do takových věcí jako my a unikají ve volném čase ze stereotypu života :) Určitě v tom nehledejte žádnou vědu že jsme nějací například blázni,satanis­ti,paranormal­ni lovci duchů atd,to určitě ne…Jen máme trošku jiný vzájemný koníček

Díky za tipy a odpovědi,za Váš čas a omlouvám se zda li příspěvek je nevhodný,ale na netu je to ohledně strašidelných míst stále dokola,čili to chce nějaký ,,zkušenosti,, z jiné ruky :)
--

Strašidelné místa jižní morava(případně i Čechy)

Odpovědi
kelley

😁 Ahoj. Na takové místo jsem narazil v Buchlovských kopcích. Byl to fakt jen pocit, nic víc… Poblíž Stupavy zelená značka v úseku Pod Ocáskem – Hroby. A k návštěvě doporučuji podzim 😉

Smack

Jatky český brod v českém brodě.