Nazzdar

Znáte nějakou stránku, kde jsou obrázky zdarma (bez autorských práv) ke komerčnímu použíti?

Odpovědi
anonym

Google Obrázky->Vyhledávací nástroje->Práva k užití

soles

Fotobank zdarma je celá řada:
https://bootstrap­bay.com/blog/fr­ee-stock-photos/

Lgee

Chtěl sem napsat to same jako BalotaGuy

ivzez

Autor má právo poskytnout obrázek k volnému nekomerčnímu
i komerčnímu užití bez poplatků, ale autorem stále bude on.

Odkazy už máte v dřívějších odpovědích.

Já jen doporučím dobře pročítat licence k obrázkům, protože
jejich užití zdarma bývá něčím podmíněno. Většinou se vyžaduje
uvedení autora a webu/fotobanky, přes niž jste obrázky získal.

Licence se ale mohou lišit, proto jim zvláště v případě komerčního
užívání věnujte pozornost.

—————
Poznámka:
Obrázky bez autorských práv neexistují,
autorského práva se nelze vzdát.

KristHry

Mrkněte na článek na našem blogu: https://www.od­prezentuj.cz/blog/kva­litni-obrazky-pro-prezentace-zdarma/ Vytvořili jsme seznam fotobank, ze kterých je možno stahovat obrázky legálně a zdarma.