Velbloud

Stránka hledající e-maily

Neznáte tu stránku, kam napíšete svůj e-mail, ona Vám vyhledá kde všude je a vypíše stránky kde ho najde? Jednu dobu jsem ji znal ale pak jsem zapomněl odkaz.

Odpovědi
TONICK

Myslím, že takovou stránku v této době bude dost těžké najít, protože každým Souhlasem s podmínkami se ten, kdo žádá emailovou adresu zavazuje k tomu, že Váš email nesmí být použit pro třetí strany. Pokud byste nějakou stránku, která emailové adresy vyhledá našel, bylo by to jasné porušení Smluvních podmínek, ke kterým se firma zavázala 🙂